Dziś mamy 19 stycznia 2026, poniedziałek, imieniny obchodzą:

14 kwietnia 2025

W Zalesiu nie brakowało bramek. Zwyciężyli jednak goście

fot. BG

fot. BG

W drugim meczu rundy wiosennej Zieloni Zalesie# podejmowali na własnym boisku Sportis Łochowo. Miejscowi piłkarze po pierwszej połowie mogli mieć nadzieję nawet na 3 punkty, ale po przerwie zaprezentowali się słabo.

Po wysokiej i przewidywanej porażce na wyjeździe z Czarnymi Nakło, Zieloni Zalesie stanęli przed dużą szansą zdobycia pierwszych punktów w rundzie wiosennej rozgrywek piłkarskich B – klasy. Od pierwszego gwizdka nie brakowało walki, i choć sama gra do najpiękniejszych nie należała, to przyniosła to co w piłce jest najważniejsze – bramki. Lepiej w mecz weszli goście, którzy w pierwszym kwadransie zdobyli dwie bramki. Zieloni jednak zdołali odpowiedzieć i w 33. minucie ponownie był remis. W lepszych humorach na przerwę zeszli jednak piłkarze Sportisu, którzy w 42. minucie zdobyli kolejną bramkę.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem przyjezdnych, którzy prowadzili grę, mieli optyczną przewagę, ale miejscowi mogli w dalszym ciągu mieć nadzieję na odwrócenie losów tego starcia i sięgnięcie po pierwsze punkty w rundzie wiosennej. Tak się jednak nie stało, bo zalesianie dużo słabiej zaprezentowali się w drugich 45 minutach gry. Co prawda zdołali doprowadzić do wyrównania za sprawą celnej główki Arkadiusza Wojtczaka, ale goście szybko odpowiedzieli, a następnie przypieczętowali swoje zwycięstwo.

Zieloni Zalesie – Sportis Łochowo 3:5 (2:3)

Bramki dla Zielonych: Adrian Stypczyński, Marcin Sojka, Arkadiusz Wojtczak

Oceń artykuł: 23 24

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 4 (18)

    AL, w dniu 15-04-2025 11:47:09 napisał:

    Tarpan też dał kolejny popis w meczu

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!



LOKALNY HIT

Nożyce sekator ogrodowy standard do gałęzi 21cm
13,79PLN
Słoiki szklane 900ml 1szt. Bez zakrętki
2,49PLN
Zeszyt w kratkę A5 Interdruk 32 kartek
2,80PLN
Budowa hal
Cortina Wkład LED do znicza – ciepła biel, realistyczny płomień – 13,8 cm – 1 sztuka
14,50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Multifunkcyjne tabletki 3w1 do basenu 0,4 kg – chlor, glonostatyka, flokulacja
26,99PLN
Wasch Pulver proszek do prania kolorów 3,9 kg
29,99PLN
0

Jedno z najlepszych miejsc na regenerację. Wykorzystaj ten czas

Drzewa przyprószone śniegiem, cisza i #spokój - słychać jedynie skrzypienie śniegu pod butami - zima w lesie ma swój bajkowy urok.

(czytaj więcej)
0

"Demokracja" po sowiecku. Dzień manipulacji i terroru

79 lat temu Polacy tłumnie wzięli udział #w powszechnym głosowaniu do sejmu. 19 stycznia 1947 r. nie zapisał się jednak w naszej historii jako święto demokracji, a jako dzień manipulacji i terroru, stając się jednym z mitów założycielskich tzw. Polski Ludowej.

(czytaj więcej)
0

"Królowa Twojego ogrodu". Pamiętaj o dokarmianiu ptaków

Zimą nie zapominamy dokarmianiu #ptaków. Na osiedlach, w miejskich blokowiskach czy w zaciszu przydomowych ogrodów widać wywieszone słoniny czy napełnione karmniki.

(czytaj więcej)
0

Jaki jest zasięg internetu w Polsce? Przygotowano raport

Ministerstwo Cyfryzacji udostępniło kolejną edycję #raportu „Polska w zasięgu stacjonarnego dostępu do internetu”, prezentującą dane aktualne na koniec czwartego kwartału 2025 r. Publikacja jest kompleksowym źródłem informacji o stanie infrastruktury szerokopasmowej w Polsce. Obejmuje cały kraj, z podziałem na województwa oraz jednostki samorządu terytorialnego.

(czytaj więcej)