Dziś mamy 26 lipca 2021, poniedziałek, imieniny obchodzą:

21 czerwca 2021

„Praktyka czyni mistrza”. Weź udział w stażach zawodowych!

fot. pow.

fot. pow.

Informujemy, że Zespół Szkół im. S. Staszica w Nakle nad# Notecią rozpoczyna rekrutacje do projektu dofinansowanego z programu ERASMUS+ Kształcenie i szkolenia zawodowe „Praktyka czyni mistrza”.

Nabór dotyczy pierwszej czterotygodniowej mobilności, która zostanie zrealizowane od 31.10.2021 r. do 28.11.2021 r. w Hiszpanii. Aplikować mogą uczniowie klas II im. S. Staszica kształcący się na kierunkach technik ekonomista, którzy w roku szkolnym 2021/2022 będą realizować szkolne praktyki zawodowe.

Formularz zgłoszeniowy należy pobrać ze strony Szkoły: staszic.info.pl zakładka ERASMUS+ lub ze strony Fundacji Staszica www.fwe.naklo.pl przesłać wypełniony na adres: fundacjastaszica@wp.pl w terminie do 28 czerwca 2021 r.

Wyjazdy stażowe dla osób zakwalifikowanych zastąpią szkolne praktyki zawodowe.

Więcej informacji można uzyskać na stronie Szkoły oraz u koordynatorów za plomacą platformy Teams: Paweł Gorecki, Zuzanna Rogalska.

Materiał: Zuzanna Rogalska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie. 

Oceń artykuł: 2 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Pandemia ma też pozytywne strony? Wyniki badania mogą szokować

Czwarta fala zakażeń Covid-19 stoi u drzwi, coraz więcej# państw prośbą i groźbą stara się przekonywać opierających się przed szczepieniami obywateli. Może opór to po części efekt przekonania, że pandemia nie jest taka straszna? W badaniu zrealizowanym dla Rejestru Dłużników BIG InforMonitor co szósty Polak mówi, że nie doświadczył żadnych negatywnych skutków pandemii. Według co czwartej dorosłej osoby pandemia przyniosła tyle samo następstw pozytywnych, co negatywnych, są też nieliczni, którzy dostrzegają więcej plusów sytuacji. Inaczej uważa połowa społeczeństwa.

(czytaj więcej)
0

Remontują zamek w Świeciu. Cenny zabytek odzyskuje dawny wygląd

W czternastowiecznym zamku krzyżackim# w Świeciu nad Wisłą od roku trwają intensywne prace, dzięki którym ten cenny zabytek odzyskuje dawny wygląd. Oprócz niezbędnych remontów odtwarzane są także detale architektoniczne budynku.

(czytaj więcej)
0

Co musisz wiedzieć o ZOL i ZPO? Z jakich specjalistów możesz skorzystać?

ZOL, czyli zakład opiekuńczo-leczniczy, i ZPO#, czyli zakład pielęgnacyjno-opiekuńczy, to miejsca, do których pacjent trafia, żeby odzyskać sprawność

(czytaj więcej)
0

Dobra zabawa i spora oszczędność. Wakacje z Kartą Dużej Rodziny

Wakacje to czas, kiedy chętnie korzystamy z różnego# rodzaju rozrywek oferowanych np. przez parki wodne, parki rozrywki czy sale zabaw. Odwiedzamy też muzea, galerie sztuki, parki zoologiczne. Warto pamiętać, że wiele z nich oferuje zniżki dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny. To dobra zabawa i spora oszczędność!

(czytaj więcej)