Dziś mamy 26 kwietnia 2019, piątek, imieniny obchodzą:

05 listopada 2018

,,Szyjemy torebki prezentowe". Zajęcia cieszą się zainteresowaniem

fot.powierzone

fot.powierzone

W piątek, 2 listopada odbyły się kolejne kreatywne zajęcia dla dzieci# w Filii Bibliotecznej w Dębowie. W tym dniu dzieci poznawały techniki ozdabiania bawełnianych torebek prezentować.

Zajęcia zorganizowała bibliotekarka, a prowadziła Monika Mitek - mama dziewczynki uczestniczącej w naszych cotygodniowych piątkowych zajęciach. Dzieci ozdabiały na początku bawełnę kolorowym filcem, malowały markerami i naklejały cekiny kolorowe. Następnie prowadząca pokazała uczestnikom jak przyszywa się cekiny igłą i nitką, co zainteresowało niektóre dziewczynki. Przygotowane i ozdobione torebki pani Monika zabrała do domu i zszyje je maszyną i dzieci otrzymają uszyte już torebki prezentowe na kolejnych zajęciach piątkowych. W piątkowym spotkaniu bardzo pomagały mamy niektórych uczestników za co serdecznie dziękuję. Materiał zakupiono z funduszu sołeckiego, a bawełnę zasponsorowała Monika Mitek. Udział w zajęciach wzięło 12 dzieci.

Materiał:Biblioteka Dębowo

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Pokój dzienny/ młodzieżowy lub sypialnia
Sprawdzanie geometrii kół
Usługi transportowe
Lipoliza injekcyjna
Pokój dzienny/ jadalnia/ sypialnia/ biuro
Drukarka fiskalna Epson
2950PLN PROMOCJA 2 LATA GWARANCJIPLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)