Dziś mamy 18 października 2019, piątek, imieniny obchodzą:

17 czerwca 2019

50-lecie pożycia małżeńskiego. Państwo Biernat zostali odznaczeni

fot. Gmina Sadki

fot. Gmina Sadki

W dniu 17 czerwca 2019 roku zorganizowano w Urzędzie Gminy Sadki uroczystość # 50-lecia pożycia małżeńskiego Państwa Jadwigi i Jerzego Biernat. Wspólnie z gośćmi świętowali ich najbliżsi: dzieci, wnuki, którzy przybyli na niecodzienne spotkanie.

Przybyłe osoby ciepłymi słowami przywitała kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Monika Niedbała. Następnie głos zabrał Wójt Gminy Sadki Dariusz Gryniewicz, który złożył Jubilatom najserdeczniejsze życzenia.

W dalszej części uroczystości państwo Biernatowie zostali odznaczeni medalami „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” nadanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę. Uroczystej dekoracji dokonał Wójt Dariusz Gryniewicz w obecności Kierownik USC Moniki Niedbały.

Jubilatom wręczono odznaczenia, pamiątkowe dyplomy oraz kwiaty. W tak ważnej chwili nie zabrakło również gorących życzeń i gratulacji. Oficjalna część uroczystości zakończyła się wspólnym zdjęciem pamiątkowym. Później wszyscy obecni na uroczystości zasiedli do wspólnego stołu.

materiał: Gmina Sadki

Oceń artykuł: 6 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 3 (3)

  ja, w dniu 18-06-2019 14:40:57 napisał:

  STO LAT !!!!!!!!!!!!!!!

  odpowiedz

  • 3 (3)

  Lech, w dniu 18-06-2019 15:38:55 napisał:

  Moje Gratulacje dla jubilatów.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Meble systemowe Dąb Sonoma/ Biały Połysk
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Jadalnia / pokój dzienny
Baterie
od 0,90PLN
Blacharstwo
Wosk nabłyszczający Joanna 130ml
9,50PLN
Nadanie modnej linii
0

Bezpieczna droga do celu. Wybieramy materiał na modne i funkcjonalne schody

Zarówno w przestrzeniach publicznych, jak i tych przydomowych schody to codzienny widok.# Ich obecność zawdzięczamy zwykle ukształtowaniu terenu, które sprawia, że zastosowanie płaskiej nawierzchni nie jest możliwe. Aby spełniały swoją funkcję, były bezpieczne, a do tego niezwykle atrakcyjne wizualnie powinny zostać wykonane z przeznaczonych do tego okładzin. Jaki materiał spisze się w tym przypadku najlepiej?

(czytaj więcej)
0

Urząd dzwoni do obywatela. Sejm przyjął zmiany

Przyspieszenie załatwiania spraw urzędowych – to nasz cel. Dzięki przyjętym wczoraj przez Sejm zmianom, które zaproponowaliśmy w ustawie o informatyzacji, będzie szybciej i skuteczniej.

(czytaj więcej)
0

Problemy emocjonalne kobiet w ciąży. Co warto wiedzieć?

Ciąża i oczekiwanie na dziecko to jeden z najważniejszych etapów w # życiu kobiety.

(czytaj więcej)