Dziś mamy 27 maja 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

23 kwietnia 2019

57. Konkurs Sztuki Ludowej Pałuk. Uroczyste ogłoszenie wyników

fot. pow

fot. pow

Szubiński Dom Kultury ma przyjemność zaprosić po raz 57. na podsumowanie Konkursu Sztuki # Ludowej Pałuk.

To majowe wydarzenie zapisało się w tradycję Pałuk stanowiąc najstarszy nieprzerwanie kontynuowany konkurs o tematyce sztuki ludowej w Polsce, skupiający dorosłych twórców, a także kontynuatorów – dzieci i młodzież.

Podczas sobotniej uroczystości 11 maja 2019 roku o godzinie 11:00 w Szubińskim Domu Kultury poznają Państwo laureatów 57. Konkursu Sztuki Ludowej Pałuk w dziedzinie haftu, zdobnictwa i rzeźby. Jednocześnie będzie to okazja do spotkania i rozmów z twórcami. Przez cały czas trwania uroczystości jak i po ich zakończeniu będzie możliwość nabycia wyrobów rękodzielniczych w ramach organizowanego kiermaszu towarzyszącemu głównemu wydarzeniu.

materiał: Paweł Pietroń

Oceń artykuł: 6 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Dziękujemy za dodanie opinii. Niebawem pojawi się na stronie.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sprawdzanie świateł
Meble kuchenne
Szczotki do włosów tytanowe Termix
Kasy fiskalne Datecs mobilne z kopią elektroniczną
1350PLN PROMOCJAPLN
Drukarki fiskalne Innova
3443PLN PROMOCJAPLN
Budowa stanu surowego
Naczepa platforma
Zabiegi odmładzające
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)