Dziś mamy 20 października 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

24 września 2019

AGRO SHOW 2019. Uczniowie na Międzynarodowej Wystawie Rolniczej

fot. pow.

fot. pow.

20 września br. uczniowie klas pierwszych i drugiej Technikum Rolniczego # pod opieką p. Agnieszki Krusik, p. Małgorzaty Piaseckiej, p. Magdaleny Wyczańskiej-Jabłkowskiej oraz p. Jakuba Kawczyńskiego wzięli udział w XXI Międzynarodowej Wystawie Rolniczej AGRO SHOW w Bednarach koło Poznania.

Wystawa ta od lat postrzegana jest jako doskonałe miejsce prezentacji najnowocześniejszych maszyn i urządzeń rolniczych. Agro show to również kompleksowa wystawa, podczas której swoją aktualną ofertę prezentują producenci nawozów, nasion, środków ochrony roślin, firmy z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem.

 Uczniowie dzięki uczestnictwu w tym wydarzeniu mogli poszerzyć swoją wiedzę o najnowsze rozwiązania techniczne, które w przyszłości będą mogli wdrożyć w swoim życiu zawodowym.

Wyjazd został dofinansowany przez Powiat Nakielski w ramach projektu „Od amatora do profesora II”

materiał: Jakub Kawczyński

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Biotyna. Dobrodziejstwo dla włosów

Biotyna, nazywana potocznie witaminą piękna, ma duży wpływ na wygląd naszych włosów, paznokci i skóry.# Regularnie dostarczana do organizmu, pełni niezwykle ważną funkcję zarówno w metabolizowaniu węglowodanów, jak i tłuszczów. Jej zadaniem jest wytwarzanie hemoglobiny, której rolą jest przenoszenie tlenu do wszystkich komórek ludzkiego ciała. Jak biotyna wpływa na stan naszych włosów i czy warto uzupełniać jej niedobór w organizmie?

(czytaj więcej)
0

Grzybobrania czas. Co powinniśmy wiedzieć?

Tylu grzybów w lasach nie było od lat i świadczy o tym fakt, że niemal każda osoba, która udała się do lasu z koszykiem, wraca z nim wypełnionym aż po brzegi grzybami.# Gorący oraz wilgotny wrzesień spowodował tym samym, że grzybiarze mają dosłownie pełne ręce roboty, jednakże oprócz pracy potrzebna jest też podstawowa wiedza związana z rozpoznawaniem grzybów jadalnych i trujących oraz świadomość, że nawet będąc w lesie można otrzymać... mandat.

(czytaj więcej)
0

Przejechał dla Zuzi granicami Polski. Warto działać

Ponad 3 tysiące kilometrów w 35 dni. Taki dystans granicami Polski przejechał na rowerze pan Andrzej Błonk w ramach zorganizowanej przez siebie akcji charytatywnej.# Zebrane w ten sposób pieniądze zasilą konto 5-letniej Zuzi, która potrzebuje ich na dalszą rehabilitację.

(czytaj więcej)