Dziś mamy 18 czerwca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

08 października 2018

Akcja "Prędkość". Mundurowi skontrolowali 62 pojazdy

fot. KPP Nakło

fot. KPP Nakło

W miniony piątek (5.10.18) na drogach powiatu nakielskiego „drogówka” prowadziła działania pn.: # „Prędkość”. Podczas trwania działań, mundurowi zwracali szczególną uwagę na to, czy kierowcy stosują się do ograniczeń prędkości.

Z myślą o bezpieczeństwie użytkowników dróg, policjanci z nakielskiego referatu ruchu drogowego, w piątek (5.10.18) włączyli się w prowadzoną na terenie całego województwa policyjną akcję „Prędkość”. Głównym celem działań było zapobieganie zdarzeniom drogowym poprzez egzekwowanie od kierowców przestrzegania przepisów dotyczących ograniczeń prędkości.

Prócz kontroli prędkości aut, mundurowi sprawdzali również trzeźwość kierowców, stan techniczny pojazdów, zwracali uwagę na to, czy kierowy oraz pasażerowie kontrolowanych aut mają zapięte pasy bezpieczeństwa. Policjanci sprawdzali również przestrzeganie innych przepisów prawa o ruchu drogowym.

Funkcjonariusze skierowani do działań skontrolowali 62 pojazdy, ujawniając 33 wykroczenia związane z przekraczaniem dozwolonej prędkości. Podczas trwania akcji, na drogach powiatu nakielskiego było bezpiecznie, nie odnotowano żadnego wypadku drogowego.

materiał: mł. asp. Justyna Andrzejewska Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 2 (2)

    Pysiula, w dniu 09-10-2018 13:43:27 napisał:

    Szkoda tylko ze niektórym firmom tranpsortowym majacych typowe złomy nie nadające sie do poruszania na drogach nic nie grozi...

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Dziękujemy za dodanie opinii. Niebawem pojawi się na stronie.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Naczepa platforma
Nadanie modnej linii
Meble w kolorze Dąb Szary Sonoma / Brązowy Połysk
Lipoliza injekcyjna
Budowa domu pod klucz
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Meble łazienkowe
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)