Dziś mamy 17 października 2018, środa, imieniny obchodzą:
27 listopada 2017

Andrzejkowa dyskoteka. Spotkać można było księżniczki, piratów i nie tylko

fot. Wanda Olewicz-Chuda

fot. Wanda Olewicz-Chuda

Andrzejki to idealny czas na zabawę. Wykorzystaliśmy to w naszej Szkole Filialnej w #Dębowie organizując w dniu 25 listopada dyskotekę z poczęstunkiem w klasach.

Każdy mógł przygotować dla siebie strój i bawić się wspólnie w takt muzyki. Na dyskotece  spotkać można było: księżniczki, damy, królewny, cyganki, wróżki, pszczółki, biedronki, piratów, żołnierzy, strażaków, policjantów, budowniczych, Pippi i wiele innych „zagadkowych  postaci”. Oprawę muzyczną zabawy andrzejkowej dla wszystkich profesjonalnie  przygotował tata Emilki i Majki. Zadbał, aby na naszej imprezie nie zabrakło kolorowych świateł, „dyskotekowego dymu” i największych tanecznych przebojów ostatnich miesięcy. Wytańczeni i zmęczeni uczniowie wrócili do domu z lekkim niedosytem, że wszystko trwało tak krótko…

Materiał; Wanda Olewicz-Chuda

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 7 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)