Dziś mamy 22 marca 2018, czwartek, imieniny obchodzą:
27 listopada 2017

Andrzejkowa dyskoteka. Spotkać można było księżniczki, piratów i nie tylko

fot. Wanda Olewicz-Chuda

fot. Wanda Olewicz-Chuda

Andrzejki to idealny czas na zabawę. Wykorzystaliśmy to w naszej Szkole Filialnej w #Dębowie organizując w dniu 25 listopada dyskotekę z poczęstunkiem w klasach.

Każdy mógł przygotować dla siebie strój i bawić się wspólnie w takt muzyki. Na dyskotece  spotkać można było: księżniczki, damy, królewny, cyganki, wróżki, pszczółki, biedronki, piratów, żołnierzy, strażaków, policjantów, budowniczych, Pippi i wiele innych „zagadkowych  postaci”. Oprawę muzyczną zabawy andrzejkowej dla wszystkich profesjonalnie  przygotował tata Emilki i Majki. Zadbał, aby na naszej imprezie nie zabrakło kolorowych świateł, „dyskotekowego dymu” i największych tanecznych przebojów ostatnich miesięcy. Wytańczeni i zmęczeni uczniowie wrócili do domu z lekkim niedosytem, że wszystko trwało tak krótko…

Materiał; Wanda Olewicz-Chuda

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 7 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)