Dziś mamy 15 grudnia 2017, piątek, imieniny obchodzą:
27 listopada 2017

Andrzejkowa dyskoteka. Spotkać można było księżniczki, piratów i nie tylko

fot. Wanda Olewicz-Chuda

fot. Wanda Olewicz-Chuda

Andrzejki to idealny czas na zabawę. Wykorzystaliśmy to w naszej Szkole Filialnej w #Dębowie organizując w dniu 25 listopada dyskotekę z poczęstunkiem w klasach.

Każdy mógł przygotować dla siebie strój i bawić się wspólnie w takt muzyki. Na dyskotece  spotkać można było: księżniczki, damy, królewny, cyganki, wróżki, pszczółki, biedronki, piratów, żołnierzy, strażaków, policjantów, budowniczych, Pippi i wiele innych „zagadkowych  postaci”. Oprawę muzyczną zabawy andrzejkowej dla wszystkich profesjonalnie  przygotował tata Emilki i Majki. Zadbał, aby na naszej imprezie nie zabrakło kolorowych świateł, „dyskotekowego dymu” i największych tanecznych przebojów ostatnich miesięcy. Wytańczeni i zmęczeni uczniowie wrócili do domu z lekkim niedosytem, że wszystko trwało tak krótko…

Materiał; Wanda Olewicz-Chuda

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Piękna na mikołajki – oczaruj go swoim wyglądem!

Mikołajki to przede wszystkim dzień obdarowywania najbliższych podarunkami. Możesz jednak sprawić, by ukochany zapamiętał ten moment na dłużej za sprawą Twojego niebanalnego wizerunku. Zadbaj o odpowiednią stylizację oraz piękny makijaż!

(czytaj więcej)
0

Wydatki w gospodarstwach domowych. Na co wydaliśmy najwięcej pieniędzy?

Urząd Statystyczny w Bydgoszczy zebrał informacje dotyczące wydatków przeciętnych #gospodarstw domowych w województwie kujawsko-pomorskim w 2016 roku. Jak dane te różnią się od tych w roku wcześniejszym?

(czytaj więcej)
0

Świąteczne bony podarunkowe do Studia Urody Lidii Gwóźdź

Nie masz pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego? Nasz salon proponuje zakup specjalnego zaproszenia za dowolną kwotę, na usługi w naszym gabinecie.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)