Dziś mamy 26 lipca 2021, poniedziałek, imieniny obchodzą:

17 czerwca 2021

Autorzy najlepszych zdjęć nagrodzeni. Spotkanie w starostwie

fot. Starostwo Powiatowe w Nakle

fot. Starostwo Powiatowe w Nakle

W środę o 13:00 autorzy prac biorących udział w# II etapie Konkursu Fotograficznego 2021 pn. "Wiosenne Kadry" otrzymali nagrody.

Wręczenie odbyło się w gabinecie Starosty Nakielskiego Tadeusza Sobola, który wraz z Wicestarostą Nakielskim Tomaszem Miłowskim przekazał listy gratulacyjne oraz upominki i nagrodę główną, zdobyte w niniejszym etapie konkursu. Po oficjalnej części goście zostali zaproszeni na kawę.

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym!

Wyniki części konkursu pt. „Wiosenne Kadry”:

I miejsce – Tomasz Barczykowski
II miejsce – Agnieszka Jaśkiewicz
III miejsce – Mateusz Boinski

Wyróżnienia:

  • Żaneta Jelińska,
  • Waldemar Jeliński,
  • Joachimiak Kinga,
  • Anna Kalaczyńska,
  • Janusz Nowicki,
  • Aleksandra Tuchalska,
  • Wiktoria Lewandowska.
Nagrodzone zdjęcia można obejrzeć tutaj

Materiał: Magdalena Stepka Starostwo Powiatowe w Nakle

Autor nie wyraża zgody na komentowanie. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Pandemia ma też pozytywne strony? Wyniki badania mogą szokować

Czwarta fala zakażeń Covid-19 stoi u drzwi, coraz więcej# państw prośbą i groźbą stara się przekonywać opierających się przed szczepieniami obywateli. Może opór to po części efekt przekonania, że pandemia nie jest taka straszna? W badaniu zrealizowanym dla Rejestru Dłużników BIG InforMonitor co szósty Polak mówi, że nie doświadczył żadnych negatywnych skutków pandemii. Według co czwartej dorosłej osoby pandemia przyniosła tyle samo następstw pozytywnych, co negatywnych, są też nieliczni, którzy dostrzegają więcej plusów sytuacji. Inaczej uważa połowa społeczeństwa.

(czytaj więcej)
0

Remontują zamek w Świeciu. Cenny zabytek odzyskuje dawny wygląd

W czternastowiecznym zamku krzyżackim# w Świeciu nad Wisłą od roku trwają intensywne prace, dzięki którym ten cenny zabytek odzyskuje dawny wygląd. Oprócz niezbędnych remontów odtwarzane są także detale architektoniczne budynku.

(czytaj więcej)
0

Co musisz wiedzieć o ZOL i ZPO? Z jakich specjalistów możesz skorzystać?

ZOL, czyli zakład opiekuńczo-leczniczy, i ZPO#, czyli zakład pielęgnacyjno-opiekuńczy, to miejsca, do których pacjent trafia, żeby odzyskać sprawność

(czytaj więcej)
0

Dobra zabawa i spora oszczędność. Wakacje z Kartą Dużej Rodziny

Wakacje to czas, kiedy chętnie korzystamy z różnego# rodzaju rozrywek oferowanych np. przez parki wodne, parki rozrywki czy sale zabaw. Odwiedzamy też muzea, galerie sztuki, parki zoologiczne. Warto pamiętać, że wiele z nich oferuje zniżki dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny. To dobra zabawa i spora oszczędność!

(czytaj więcej)