Dziś mamy 22 października 2021, piątek, imieniny obchodzą:

22 września 2021

Awans w nakielskiej komendzie. Wręczono akt mianowania

fot. KP PSP w Nakle

fot. KP PSP w Nakle

21 września 2021 roku bryg. Sławomir Murawski - Komendant# Powiatowy PSP w Nakle nad Notecią, w obecności mł. bryg. Piotra Cholerzyńskiego - zastępcy Komendanta Powiatowego PSP w Nakle nad Notecią oraz mł. kpt. Mieszka Błasiaka - Naczelnika Wydziału Operacyjno-Kontrolno-Rozpoznawczego, wręczył mł. kpt. Maciejowi Porajowi akt mianowania na stanowisko Zastępcy Naczelnika Wydziału Operacyjno-Kontrolno-Rozpoznawczego.

Mł. kpt. Maciej Poraj służbę w Państwowej Straży Pożarnej podjął 1 września 2014 roku, rozpoczynając naukę w Szkole Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu. Od 8 sierpnia 2016 roku pełni służbę stałą w Komendzie Powiatowej PSP w Nakle nad Notecią. Dotychczas związany był z Jednostką Ratowniczo-Gaśniczą w Szubinie, gdzie pełnił służbę na stanowiskach starszego ratownika, dowódcy zastępu i dowódcy sekcji. Od 1 października 2021 roku będzie pełnił służbę w systemie codziennym w Komendzie Powiatowej PSP w Nakle nad Notecią, realizując zadania z zakresu spraw operacyjnych.

Życzymy panu kapitanowi dalszych sukcesów i owocnej służby na nowym stanowisku.

Materiał: mł.asp. Katarzyna Krzoska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie. 

Oceń artykuł: 8 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Dlaczego warto jeść polskie warzywa zgodnie z kalendarzem sezonowym?

W październiku obchodziliśmy Światowy Dzień Owoców i Warzyw. Z tej okazji warto# przypomnieć, że sezonowe produkty lokalne to gwarancja najwyższej jakości, zdrowia i smaku w najlepszych cenach.

(czytaj więcej)
0

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się – wynika z# badań psychologa dra Pawła Atroszko. Stosunkowo bardziej narażone są kobiety. Problem dotyka też dzieci, które "znajdują się pod ogromną presją nieustannej nauki pod testy i niepopełniania błędów".

(czytaj więcej)
0

Umowa na wesele. Na te szczegóły musisz zwrócić uwagę

Jak wynika z danych BIQdata.pl, w 2020 r. zawarto w# Polsce 145 tys. Małżeństw. To o 20% mniej niż rok wcześniej. Wiele Par Młodych przełożyło wesele w związku z sytuacją pandemiczną. W jej efekcie zmienił się także sposób planowania wesel - z długoterminowego na krótkoterminowy, ograniczający się do 2-4 miesięcy. Nadal jednak organizacja wesela to zwykle spore przedsięwzięcie, w które zaangażowanych jest wiele podmiotów. By się w tym wszystkim nie pogubić, warto spisywać umowy. Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)