Dziś mamy 13 lipca 2020, poniedziałek, imieniny obchodzą:

22 stycznia 2020

Bal na sto dni przed maturą. Nie zabrakło podziękowań i kwiatów

fot. Jacek Tomasz, Damian Poniewierski

fot. Jacek Tomasz, Damian Poniewierski

W sobotę,18 stycznia 2020 roku w szkolnej auli odbyła się studniówka IV klasy #Technikum wchodzącego w skład Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Wincentego Witosa w Samostrzelu.

Oficjalna część balu rozpoczęła się tradycyjnym polonezem, po którym uczniowie: Dominika Sopel, Darek Pawlak i Szymon Wójcik powitali przybyłych gości. Następnie dyrektor Małgorzata Ciechanowska po krótkim przemówieniu uroczyście otworzyła bal. Nie zabrakło też podziękowań i kwiatów dla dyrekcji, wychowawców, nauczycieli, rodziców oraz pracowników szkoły.

Po części oficjalnej rozpoczęła się zabawa, która poprowadził DJ Magdziarz. Aby tradycji stało się zadość, wychowawczyni, Małgorzata Piasecka przypięła przyszłym maturzystom koniczynki na szczęście. Wieczór ten zapewne pozostanie na długo w pamięci wszystkich uczestników.

materiał: Małgorzata Piasecka

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 11 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)