Dziś mamy 26 kwietnia 2019, piątek, imieniny obchodzą:

12 września 2018
Nowy termin wydarzenia

Cezary Pazura przyjedzie do Mroczy. Występ zaplanowano na 21 września

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Mroczy zaprasza na spektakl Cezarego Pazury. Występ aktora zaplanowano na 21 września.

Po raz kolejny w naszym mieście będziemy gościć wspaniałego artystę, znanego szerokiej publiczności. Tym razem popularnego aktora Cezarego Pazurę. Artysta ukończył studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Zagrał w ponad 60 filmach, wielokrotny laureat Złotej Kaczki. Zagrał między innymi u Andrzeja Wajdy, Krzysztofa Kieślowskiego, Juliusza Machulskiego, Władysława Pasikowskiego. Najbardziej znany i niezapomniany aktor takich kreacji, które stworzył w filmach takich jak: „Chłopaki nie płaczą”, „Sztos”, „Kiler”, „Kariera Nikosia Dyzmy”.

Wszystkich jego fanów, mieszkańców Gminy Mrocza oraz okolic zapraszamy serdecznie na koncert „Cezary Pazura The Best Off 2017”, który odbędzie się 21.09.2018 r. o godzinie 19:30 w Hali widowiskowo-sportowej w Mroczy, ul. Marszałka Piłsudskiego 4. Bilety do nabycia w biurze Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Mroczy, ul. Sportowa 1 oraz na stronie eventim.pl. Ceny biletów: przedsprzedaż 25/40/60, w dniu koncertu 35/50/70.

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych na koncert, w którym z pewnością nie zabraknie dobrego humoru. A spotkanie z najpopularniejszym i najbardziej znanym polskim aktorem na długo pozostanie w Państwa pamięci. Dlatego nie zwlekajcie dłużej i kupcie bilet.

Artykuł sponsorowany: Materiał Partnera

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)