Dziś mamy 25 czerwca 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
11 czerwca 2018

Czytanie łączy. Ksiądz proboszcz opowiedział dzieciom o ważnej książce

fot. powierzone

fot. powierzone

Dnia 7 czerwca bibliotekę w Radziczu odwiedził ksiądz Roman Siuchniński - proboszcz # parafii p.w. św. Andrzeja Boboli w Radziczu.

Spotkanie to odbyło się w ramach XVII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom „Czytanie łączy”. Duszpasterz opowiedział małym czytelnikom o bardzo ważnej dla siebie książce. Były to "Żywoty Świętych", pochodzące z 1910 roku. Należały one do babci naszego gościa.

Dzieciom najbardziej podobały się pięknie zdobione ilustracje. Ksiądz przeczytał też fragmenty życiorysów niektórych świętych. Udział w zajęciach brały dzieci ze Świetlicy "Wesoły Zakątek" wraz z wychowawcą. Bardzo dziękuję p. Dawidowi Wolskiemu za pomoc w zrealizowaniu spotkania.

materiał: Joanna Brzozowska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)