Dziś mamy 23 marca 2019, sobota, imieniny obchodzą:

11 czerwca 2018

Czytanie łączy. Ksiądz proboszcz opowiedział dzieciom o ważnej książce

fot. powierzone

fot. powierzone

Dnia 7 czerwca bibliotekę w Radziczu odwiedził ksiądz Roman Siuchniński - proboszcz # parafii p.w. św. Andrzeja Boboli w Radziczu.

Spotkanie to odbyło się w ramach XVII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom „Czytanie łączy”. Duszpasterz opowiedział małym czytelnikom o bardzo ważnej dla siebie książce. Były to "Żywoty Świętych", pochodzące z 1910 roku. Należały one do babci naszego gościa.

Dzieciom najbardziej podobały się pięknie zdobione ilustracje. Ksiądz przeczytał też fragmenty życiorysów niektórych świętych. Udział w zajęciach brały dzieci ze Świetlicy "Wesoły Zakątek" wraz z wychowawcą. Bardzo dziękuję p. Dawidowi Wolskiemu za pomoc w zrealizowaniu spotkania.

materiał: Joanna Brzozowska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)