Dziś mamy 28 marca 2020, sobota, imieniny obchodzą:

19 lutego 2020

Dofinansowanie na budowę ścieżki. Ma być gotowa do końca października

fot. archiwum

fot. archiwum

Wójt Gminy Sadki Dariusz Gryniewicz wraz ze Skarbnikiem Gminy Sadki Maciejem #Maciejewskim w dniu 18 lutego 2020 roku podpisał umowę o dofinansowanie z Województwem Kujawsko-Pomorskim na budowę ścieżki pieszo-rowerowej na odcinku Sadki – Samostrzel.

Dofinansowanie na ww. zadanie wyniesie nie więcej niż 257 764,00 zł. Realizowana inwestycja objęta jest Programem Operacyjnym „Rybactwo i Morze”.

W ramach inwestycji powstanie ścieżka pieszo-rowerowa o długości 825 mb i szerokości 3,0m na odcinku drogi powiatowej 1916C Sadki – Samostrzel – Gromadno po prawej stronie odcinka od skrzyżowania z ulicą Chrobrego w Sadkach do zjazdu do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Wincentego Witosa w Samostrzelu.

Termin realizacji zadania do dnia 31 października 2020 roku.

Materiał: Karol Loręcki

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 3 (3)

  mieszk. , w dniu 19-02-2020 19:35:53 napisał:

  a na dworzec pkp jak mam dojść, przecież tam też powinna być ścieżka, a na Strażackiej? do UG jak mam dość. paranoja, kurtyna! Dziękuję

  odpowiedz

  • 2 (2)

  zadowolony, w dniu 20-02-2020 19:11:52 napisał:

  chodzę przy dziesiątce i nie ma chodnika, a tiry głowę urwac mogą

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Nowoczesne zabiegi laserowe
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Meble młodzieżowe systemowe
Baterie
od 0,90PLN
Botox zmarszczki lwie
Zabieg parafinowy
Stoły i krzesła - różne wzory i kolory
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
0

Chodź, pomaluj swój świat… na zielono. Apetyczne przepisy na Dzień Szpinaku

Świętować można z różnych okazji. Boże Narodzenie jednoznacznie kojarzy się z #czerwonym barszczem i zupą grzybową, a Wielkanoc to świetny pretekst do zajadania się żurem i jajkami na tysiąc sposobów. Kalendarz jest jednak wypełniony wieloma innymi, smakowitymi datami. Wiedzieliście, że 26 marca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Szpinaku? Najwyższa pora dać temu liściastemu specjałowi zielone światło w kuchni!

(czytaj więcej)
0

Co robić z dziećmi w domu? Wspólnie pieczmy słodkości!

Co robić z dzieciakami, które więcej czasu spędzają w domu? Istnieje wiele pomysłów na to, #jak w prosty i przyjemny sposób zorganizować czas, angażując także najmłodszych. Jedną z przyjemniejszych aktywności, która pozwoli nam na działanie zespołowe, jest wspólne pieczenie słodkości – a efekty, och, będą pyszne! Oto garść inspiracji na proste w przygotowaniu i smaczne wypieki, które możemy przyrządzić wspólnie z najmłodszymi.

(czytaj więcej)
0

"Odkażanie" koronawirusa po polsku. W izolacji coraz częściej sięgamy po alkohol

Butelka wódki, kilka piw i ze dwa wina – to dla żony. Będzie na zapas” – mówi, stojąc w kolejce #w monopolowym. Ale robi to także następnego dnia… Pandemia koronawirusa i związana z nią kwarantanna staje się dla wielu Polaków pułapką. W wyniku izolacji częściej sięgają po alkohol i piją znacznie większe jego ilości. Podczas gdy np. władze departamentu Aisne w północno-wschodniej Francji wydają zakaz sprzedaży alkoholu w związku z epidemią Covid-19, w Polsce sklepy monopolowe pospiesznie i na bieżąco uzupełniają braki w asortymencie.

(czytaj więcej)
0

Wspólne gotowanie może być super zabawą. Zaangażuj w nie swoją rodzinę

Gotowanie może być fantastycznym sposobem na oderwanie się od przyziemnych spraw związanych z# pracą lub pomysłem na spędzenie czasu w gronie najbliższych. Zwłaszcza, gdy okoliczności nie sprzyjają wychodzeniu z mieszkania.

(czytaj więcej)