Dramat w Osieku nad Notecią. Nie żyją kobieta i dziecko

fot. archiwum
Do prawdziwej tragedii doszło wczoraj w Osieku nad Notecią w gminie Wyrzysk. W miejscowej przychodni zmarła 21–letnia kobieta i jej dziecko.
Będąca w 25 tygodniu ciąży kobieta zasłabła w czwartek niespodziewanie na ulicy. Z pomocą ruszyli przechodnie i przy ich pomocy mieszkanka Osieka dotarła do ośrodka zdrowia. Tam też odbył się poród. Na miejsce wezwane zostało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Ratownicy przez kilkadziesiąt minut próbowali ratować życie kobiety oraz jej dziecka. Niestety pomimo reanimacji mieszkanki Osieka i jej dziecka nie udało się uratować. Oboje zmarli.
Wyjaśnianiem okoliczności i przyczyn tego zdarzenia zajmuje się pilska policja pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Chodzieży.
Czytaj również
- 16-latek wjechał busem na przejście dla pieszych. Autem kazał kierować ojciec
- Zdenerwowany 29-latek chciał skoczyć z dachu. Pomogli policjanci
- Zderzenie dwóch aut. Na miejscu trzy zastępy straży pożarnej (aktualizacja)
- Policjanci obserwowali ruch przy pomocy monitoringu. Wykroczeń nie brakowało
- Toyota stanęła w płomieniach. Z auta prawie nic nie zostało
Dodaj komentarz
Jak przechowywać mięso i wędliny? Pamiętajmy o kilku zasadach

Właściwe przechowywanie mięsa i wędlin to niezwykle istotna kwestia, mająca ogromny wpływ# nie tylko na smak produktów, ale przede wszystkim na obecność niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów. Zatem jeśli chcemy jeść pewne i świeże produkty mięsne, powinniśmy pamiętać o kilku zasadach dotyczących przechowywania.
(czytaj więcej)Miesiąc Świadomości Endometriozy. Jak radzić sobie z chorobą?

Marzec już od 30 lat jest obchodzony na całym świecie jako miesiąc świadomości endometriozy. #W przypadku wielu kobiet endometrioza jest chorobą, która znacząco wpływa na ich codzienne funkcjonowanie. Z pewnością warto poświęcić czas na zrozumienie tego powszechnego, ale często niezrozumiałego schorzenia, które może powodować m.in. bolesne i ciężkie miesiączki, a także problemy z płodnością. Co zrobić, by po pierwsze rozpoznać objawy choroby, a następnie radzić sobie z nią tak, by mimo wszystko móc cieszyć się życiem i swoją kobiecością? Jest kilka sposobów.
(czytaj więcej)Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.
(czytaj więcej)Warto zadbać o odpowiednią dietę. Nie powinno zabraknąć jajek i warzyw

Z dnia na dzień robi się cieplej, a natura wraca do życia. Po zimowych miesiącach chętnie #zwiększamy aktywność na świeżym powietrzu, co stanowi często spore wyzwanie dla naszego organizmu. Aby dobrze wejść w wiosenny czas, warto zadbać o odpowiednią dietę, w której na pewno nie powinno zabraknąć warzyw i jajek.
(czytaj więcej)
Komentarze (17) Zgłoś naruszenie zasad
Urban, w dniu 03-02-2023 12:42:22 napisał:
odpowiedz
Anzelm, w dniu 03-02-2023 13:13:58 napisał:
odpowiedz
Tami, w dniu 03-02-2023 13:26:11 napisał:
odpowiedz
As, w dniu 03-02-2023 13:27:11 napisał:
odpowiedz
Bleee, w dniu 03-02-2023 13:29:57 napisał:
odpowiedz
Kik, w dniu 03-02-2023 13:48:41 napisał:
odpowiedz
Osieczanin, w dniu 03-02-2023 14:37:39 napisał:
odpowiedz
Helena, w dniu 03-02-2023 15:14:03 napisał:
odpowiedz
Świadoma, w dniu 03-02-2023 16:40:46 napisał:
odpowiedz
Sylwia, w dniu 03-02-2023 20:04:47 napisał:
odpowiedz
szyna, w dniu 03-02-2023 22:25:45 napisał:
odpowiedz
Poiu, w dniu 03-02-2023 23:44:58 napisał:
odpowiedz
Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.
Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!