Dziś mamy 23 marca 2019, sobota, imieniny obchodzą:

17 marca 2018

Dwutygodniowy staż dobiegł końca. Uczniowie otrzymali certyfikaty

fot. ZSP Samostrzel

fot. ZSP Samostrzel

16 mara zakończyliśmy naszą przygodę ze stażami zawodowymi, które odbywały się #w Biotechnologicznym Centrum w Naklo. Na uroczyste podsumowanie projektu zostaliśmy zaproszeni do szkoły, gdzie, jak zwykle, serdecznie nas ugoszczono.

Po krótkim ustnym podsumowaniu zaprezentowaliśmy filmową relację z naszego dwutygodniowego pobytu w Słowenii. Jako potwierdzenie odbytych i zaliczonych praktyk otrzymaliśmy międzynarodowe certyfikaty. Sympatycznym akcentem były pożegnalne rozmowy z naszymi nowo poznanymi kolegami i koleżankami przy słodkim poczęstunku, wspaniałym torcie, przygotowanym przez uczniów BC. Żeby tradycji stało się zadość, zasadziliśmy trzecie drzewo polsko-słoweńskiej przyjaźni. Na nocleg zatrzymaliśmy się w pensjonacie w Mikulovie.

Ciekawostką jest to, że współpraca między ZSP w Samostrzelu a BC Naklo trwa już 8 lat!!!

materiał: Patryk Tomaszewski, Szymon Wójcik

Autorzy nie wyrażają zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)