Dziś mamy 17 lipca 2018, wtorek, imieniny obchodzą:
17 marca 2018

Dwutygodniowy staż dobiegł końca. Uczniowie otrzymali certyfikaty

fot. ZSP Samostrzel

fot. ZSP Samostrzel

16 mara zakończyliśmy naszą przygodę ze stażami zawodowymi, które odbywały się #w Biotechnologicznym Centrum w Naklo. Na uroczyste podsumowanie projektu zostaliśmy zaproszeni do szkoły, gdzie, jak zwykle, serdecznie nas ugoszczono.

Po krótkim ustnym podsumowaniu zaprezentowaliśmy filmową relację z naszego dwutygodniowego pobytu w Słowenii. Jako potwierdzenie odbytych i zaliczonych praktyk otrzymaliśmy międzynarodowe certyfikaty. Sympatycznym akcentem były pożegnalne rozmowy z naszymi nowo poznanymi kolegami i koleżankami przy słodkim poczęstunku, wspaniałym torcie, przygotowanym przez uczniów BC. Żeby tradycji stało się zadość, zasadziliśmy trzecie drzewo polsko-słoweńskiej przyjaźni. Na nocleg zatrzymaliśmy się w pensjonacie w Mikulovie.

Ciekawostką jest to, że współpraca między ZSP w Samostrzelu a BC Naklo trwa już 8 lat!!!

materiał: Patryk Tomaszewski, Szymon Wójcik

Autorzy nie wyrażają zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Ludność, urodzenia, zgony, małżeństwa... Sprawdzamy statystyki za 2017 rok

W 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim odnotowano 20,9 tys. urodzeń żywych. #Było to o 1,1 tys. więcej niż w 2016 r. Jednocześnie wzrosła liczba zgonów. W 2017 r. zmarło 21,3 tys. osób – o 727 osób więcej niż w 2016 r.

(czytaj więcej)
0

Dziś Światowy Dzień Emoji. Wyobrażasz sobie bez nich komunikację?

W kalendarzu znajdziemy wiele dziwnych świąt, o których na co dzień nawet nie #pomyślimy. Tymczasem dzisiaj swoje święto obchodzą emoji - co to takiego?

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)