Dziś mamy 3 czerwca 2020, środa, imieniny obchodzą:

29 maja 2020

Dyskoteka na balkonach

29 maja 2020 roku odbędzie się Dyskoteka na Balkonach - zostanwdomu i baw się z #nami! Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Mieszkańców Gminy Szubin „Szubiniacy”. Wydarzenie odbędzie się na placu pomiędzy blokami przy ul. Gen. J. Dąbrowskiego 2 i 10 i potrwa od godz.. 19:00 do 21:30.

- COVID 19 pokrzyżował wiele planów. Postanowiliśmy zorganizować dyskotekę na balkonach, aby umilić mieszkańcom ten trudny czas. W przyszły piątek zachęcamy mieszkańców bloków do wyjścia na balkony i wspólnej zabawy - mówi Katarzyna Twardowska sekretarz zarządu stowarzyszenia - Nie zapomnieliśmy także o pozostałych mieszkańcach Gminy Szubin. Całe wydarzenie będzie transmitowane na żywo poprzez Facebook (www.facebook.pl/szubiniacy ) i Youtube. Zachęcamy do przystrojenia swoich balkonów dodaje.

Wydarzenie poprowadzi dj MattGronowski. Tego dnia usłyszeć będzie można najlepsze przeboje lat 70, 80, 90 oraz muzykę współczesną. Organizatorzy przypominają, że zgodnie z §13 ust.1 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. z 2020r., poz. 878) obowiązuje zakaz zgromadzeń. - Bardzo prosimy mieszkańców o dostosowanie się do obowiązującego zakazu i nie gromadzenie się wokół placu. Bawmy się rozsądnie i zdrowo, nie powodując zagrożenia dla zdrowia naszego, naszych bliskich i sąsiadów -  mówi Patryk Dzikowski prezes zarządu stowarzyszenia . - Jako organizatorzy zobowiązani jesteśmy każdorazowo do zgłaszania łamania zakazu odpowiednim służbom. Wystąpiliśmy w tym celu do Komisariatu Policji w Szubinie z prośbą o pomoc w zabezpieczeniu i egzekwowaniu aktualnych przepisów. Mamy ogromną nadzieję, że mieszkańcy do stosują się do zasad i nie będzie to konieczne - dodaje.

Partnerami wydarzenia są: Gmina Szubin, Szubiński Dom Kultury oraz Spółdzielnia Mieszkaniowa w Szubinie.

Materiał: Patryk Dzikowski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 7 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Zdrowe odżywianie podczas pracy zdalnej. Przepis na sałatkę w stylu toskańskim

Pomimo cyklicznego znoszenia obostrzeń wielu z nas wciąż pracuje w trybie #zdalnym. A to z kolei stanowi nie lada wyzwanie dla naszej codziennej diety. Inaczej bowiem komponujemy menu zabierane do firmy, inaczej podejść należy do planowania posiłków, pracując w domowym zaciszu. W obu jednak przypadkach kluczem jest zbilansowana dieta, zapewniająca siłę i energię na cały dzień intensywnej pracy.

(czytaj więcej)