Dziś mamy 31 maja 2020, niedziela, imieniny obchodzą:

26 czerwca 2019

Działania na drogach powiatu nakielskiego. Ujawniono 31 wykroczeń

fot. pow

fot. pow

Z myślą o bezpieczeństwie użytkowników tras drogówka z Nakła prowadziła działania prewencyjne „Prędkość”#, w ramach których kontrolowała, jak kierowcy przestrzegają przepisy dotyczące ograniczeń prędkości. Kierowcy byli dyscyplinowani pouczeniami i mandatami.

Brawura i nadmierna prędkość to jedne z głównych przyczyn zdarzeń drogowych. Policjanci referatu ruchu drogowego z Nakła cyklicznie prowadzą różnego rodzaju akcje mające na celu poprawę bezpieczeństwa na trasach. Ostatnio mundurowi prowadzili działania pod kryptonimem „Prędkość”.

Policjanci kontrolowali jak kierowcy stosują się do obowiązujących przepisów i dyscyplinowali środkami prawnymi tych, którzy jadąc z nadmierną prędkością te przepisy łamali.

Podczas działań policjanci ujawnili 31 wykroczeń związanych z przekraczaniem prędkości na kontrolowanych trasach. Łącznie skontrolowanych zostało 65 aut. Podczas trwania działań drogówki, na kontrolowanych drogach, nie doszło do żadnego zdarzenia drogowego.

materiał: podkom. Justyna Andrzejewska Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Masaż leczniczy
Baterie
od 0,90PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Meble kuchenne
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Kasa fiskalna Euro z kopią elektroniczną
1099PLN PROMOCJAPLN
Wagi sklepowe
699PLN 500PLN
Meblościanka z oferty firmy FADOME
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Pielęgnacja włosów w czasie pandemii koronawirusa. O czym warto pamiętać?

Trwająca pandemia jest odczuwalna we wszystkich dziedzinach życia, szczególnie nasze zdrowie jest# obecnie pod specjalnym nadzorem. To czas, kiedy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kondycję całego swojego organizmu. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę, że aktualna sytuacja może również negatywnie wpłynąć na nasze włosy.

(czytaj więcej)