Dziś mamy 17 lipca 2019, środa, imieniny obchodzą:

26 czerwca 2019

Działania na drogach powiatu nakielskiego. Ujawniono 31 wykroczeń

fot. pow

fot. pow

Z myślą o bezpieczeństwie użytkowników tras drogówka z Nakła prowadziła działania prewencyjne „Prędkość”#, w ramach których kontrolowała, jak kierowcy przestrzegają przepisy dotyczące ograniczeń prędkości. Kierowcy byli dyscyplinowani pouczeniami i mandatami.

Brawura i nadmierna prędkość to jedne z głównych przyczyn zdarzeń drogowych. Policjanci referatu ruchu drogowego z Nakła cyklicznie prowadzą różnego rodzaju akcje mające na celu poprawę bezpieczeństwa na trasach. Ostatnio mundurowi prowadzili działania pod kryptonimem „Prędkość”.

Policjanci kontrolowali jak kierowcy stosują się do obowiązujących przepisów i dyscyplinowali środkami prawnymi tych, którzy jadąc z nadmierną prędkością te przepisy łamali.

Podczas działań policjanci ujawnili 31 wykroczeń związanych z przekraczaniem prędkości na kontrolowanych trasach. Łącznie skontrolowanych zostało 65 aut. Podczas trwania działań drogówki, na kontrolowanych drogach, nie doszło do żadnego zdarzenia drogowego.

materiał: podkom. Justyna Andrzejewska Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Kasy fiskalne Datecs
1414PLN PROMOCJAPLN
Rolki termiczne
0,69PLN 0,49PLN
Fotokubek z łyżeczką i kolorowym wnętrzem
34,90PLN
Wagi sklepowe
700PLN 500PLN
Produkty instax
od 37,90PLN
Gimnastyka korekcyjna
Pokój dzienny/ młodzieżowy lub sypialnia
Gabaryty (3,2m x 4,5m)
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)