Dziś mamy 20 września 2019, piątek, imieniny obchodzą:

26 czerwca 2019

Działania na drogach powiatu nakielskiego. Ujawniono 31 wykroczeń

fot. pow

fot. pow

Z myślą o bezpieczeństwie użytkowników tras drogówka z Nakła prowadziła działania prewencyjne „Prędkość”#, w ramach których kontrolowała, jak kierowcy przestrzegają przepisy dotyczące ograniczeń prędkości. Kierowcy byli dyscyplinowani pouczeniami i mandatami.

Brawura i nadmierna prędkość to jedne z głównych przyczyn zdarzeń drogowych. Policjanci referatu ruchu drogowego z Nakła cyklicznie prowadzą różnego rodzaju akcje mające na celu poprawę bezpieczeństwa na trasach. Ostatnio mundurowi prowadzili działania pod kryptonimem „Prędkość”.

Policjanci kontrolowali jak kierowcy stosują się do obowiązujących przepisów i dyscyplinowali środkami prawnymi tych, którzy jadąc z nadmierną prędkością te przepisy łamali.

Podczas działań policjanci ujawnili 31 wykroczeń związanych z przekraczaniem prędkości na kontrolowanych trasach. Łącznie skontrolowanych zostało 65 aut. Podczas trwania działań drogówki, na kontrolowanych drogach, nie doszło do żadnego zdarzenia drogowego.

materiał: podkom. Justyna Andrzejewska Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Sprawdzanie skuteczności hamowania
Meble kuchenne
Meble kuchenne
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Makijaż na każdą okazję
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Fale radiowe - przeciwzmarszczkowe
0

Pralka w kuchni? Dlaczego nie!

W polskich kuchniach zmywarki to już codzienność. Niemal każdy kuchenny projekt zakłada obecność tego rodzaju urządzenia z przyczyn praktycznych i ekonomicznych.

(czytaj więcej)
0

Kocioł gazowy alternatywą dla „kopciucha”. Dlaczego warto zdecydować się na wymianę źródła ciepła?

Jesień coraz bliżej i już niebawem będziemy uruchamiać ogrzewanie w naszych domach.# To ostatni dzwonek, by wymienić zasilane węglem, przestarzałe i nieefektywne „kopciuchy” na kotły gazowe, które umożliwią zaoszczędzenie energii oraz oddychanie czystszym powietrzem.

(czytaj więcej)
0

E-rewolucja. Cyfryzacja w służbie zdrowia

E-recepty w aplikacji mObywatel, profil zaufany potwierdzany w przychodni – to tylko kilka najnowszych ułatwień dla pacjentów#, które przygotowaliśmy wspólnie z Ministerstwem Zdrowia. W poniedziałek na briefingu w Siedlcach mówił o nich minister cyfryzacji Marek Zagórski.

(czytaj więcej)
0

Cukrzyca ciążowa. Jak sobie z nią radzić ?

Cukrzyca ciążowa to choroba dotycząca około 4-7% kobiet w ciąży.# Jest to jednostka chorobowa, na którą najczęściej zapadają przyszłe mamy. Ze względu na szerszy dostęp do diagnostyki, rozpoznawana jest ona u kobiet znacznie częściej niż kiedyś. Nieleczona cukrzyca ciążowa może stwarzać zagrożenie zarówno dla mamy jak i dla rozwijającego się płodu. Jak rozpoznać cukrzycę ciążową, jak ją leczyć, opisuje położna Alina Jedlińska – ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)