Dziś mamy 27 maja 2018, niedziela, imieniny obchodzą:
21 stycznia 2018

Dziękowano babciom i dziadkom za to, że są! Uczniowie się postarali

fot. Wanda Olewicz-Chuda

fot. Wanda Olewicz-Chuda

W piątek 19 stycznia w świetlicy wiejskiej w Dębowie uczniowie Filialnej Szkoły #Podstawowej dziękowali swoim ukochanym babciom i dziadkom za miłość, cierpliwość, bezpieczeństwo, zrozumienie… za to, że są!

Współorganizatorami przedsięwzięcia byli Szkoła, Rodzice i Centrum Kształcenia w Dębowie. Uczniowie klas I-IV z nauczycielkami Grażyną Żygas i Wandą Olewicz-Chudą przygotowali program artystyczny pt. „Niech od Bałtyku, aż do stóp Tatr, żyją nam Babcie, Dziadkowie 100 lat!”. Dzieci z Oddziału  Przedszkolnego przy wsparciu wychowawczyni Bożeny Matczak zatańczyły taniec z koszyczkami i zaśpiewały piosenkę. Uczniowie z instruktorką Centrum Kształcenia w Dębowie, Kamilą Wełniak-Bohdanowicz przygotowali i wręczyli przybyłym piękne laurki z życzeniami. Rodzice ozdobili dla gości salę i stoły oraz przygotowali poczęstunek i kwiatki.

Na zakończenie spotkania ciepłe i serdeczne życzenia Babciom i Dziadkom złożyła dyrektor szkoły, pani Lidia Serwińska.

materiał: Wanda Olewicz-Chuda

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 11 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)