Dziś mamy 15 sierpnia 2018, środa, imieniny obchodzą:
21 stycznia 2018

Dziękowano babciom i dziadkom za to, że są! Uczniowie się postarali

fot. Wanda Olewicz-Chuda

fot. Wanda Olewicz-Chuda

W piątek 19 stycznia w świetlicy wiejskiej w Dębowie uczniowie Filialnej Szkoły #Podstawowej dziękowali swoim ukochanym babciom i dziadkom za miłość, cierpliwość, bezpieczeństwo, zrozumienie… za to, że są!

Współorganizatorami przedsięwzięcia byli Szkoła, Rodzice i Centrum Kształcenia w Dębowie. Uczniowie klas I-IV z nauczycielkami Grażyną Żygas i Wandą Olewicz-Chudą przygotowali program artystyczny pt. „Niech od Bałtyku, aż do stóp Tatr, żyją nam Babcie, Dziadkowie 100 lat!”. Dzieci z Oddziału  Przedszkolnego przy wsparciu wychowawczyni Bożeny Matczak zatańczyły taniec z koszyczkami i zaśpiewały piosenkę. Uczniowie z instruktorką Centrum Kształcenia w Dębowie, Kamilą Wełniak-Bohdanowicz przygotowali i wręczyli przybyłym piękne laurki z życzeniami. Rodzice ozdobili dla gości salę i stoły oraz przygotowali poczęstunek i kwiatki.

Na zakończenie spotkania ciepłe i serdeczne życzenia Babciom i Dziadkom złożyła dyrektor szkoły, pani Lidia Serwińska.

materiał: Wanda Olewicz-Chuda

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 11 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Rodzina 500+ i dobry start. Wpłynęło ponad 1,1 mln wniosków

Ponad 1,1 mln złożonych wniosków, w tym prawie 850 tys. o świadczenie dobry #start – to dotychczasowy bilans składania wniosków online o świadczenie Rodzina 500+ oraz dobry start.

(czytaj więcej)
0

Dziś Wielki Dzień Pszczół. Urząd Statystyczny przygotował infografikę

8 sierpnia obchodzimy Wielki Dzień Pszczół. Z tej okazji Główny Urząd Statystyczny #przygotował infografikę, z której możemy dowiedzieć się kilku informacji na temat pszczelarzy i produkcji miodu w Polsce.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)