Dziś mamy 15 lipca 2020, środa, imieniny obchodzą:

14 lutego 2020

Dzień Babci i Dziadka. Dzieci zaprosiły swoich gości do wspólnej zabawy

fot. M. Wydrzyńska

fot. M. Wydrzyńska

Dnia 12. lutego w Szkole Podstawowej w Sadkach odbyła się wspaniała uroczystość z okazji #Dnia Babci i Dziadka. Uczniowie kl. IIc przygotowali program artystyczny, który przeniósł gości w świat ich dzieciństwa.

Oprócz montażu słowno - muzycznego kochani Dziadkowie obejrzeli także pokazy taneczne. Na koniec uroczystości dzieci zaprosiły swoich gości do wspólnej zabawy; makareny, kaczuch i innych wesołych pląsów, które wywołały wiele radości zarówno na twarzach dzieci, jak i Dziadków. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci obdarowały Babcie i Dziadków własnoręcznie przygotowanymi krasnalami i pachnącymi mydełkami. Pragnę gorąco podziękować dzieciom za cudowny występ. Dziękuję również Babciom i Dziadkom za wspaniałą zabawę oraz Rodzicom za pomoc w przygotowaniu uroczystości.

Materiał: M. Wydrzyńska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)