Dziś mamy 1 kwietnia 2020, środa, imieniny obchodzą:

14 lutego 2020

Dzień Babci i Dziadka. Dzieci zaprosiły swoich gości do wspólnej zabawy

fot. M. Wydrzyńska

fot. M. Wydrzyńska

Dnia 12. lutego w Szkole Podstawowej w Sadkach odbyła się wspaniała uroczystość z okazji #Dnia Babci i Dziadka. Uczniowie kl. IIc przygotowali program artystyczny, który przeniósł gości w świat ich dzieciństwa.

Oprócz montażu słowno - muzycznego kochani Dziadkowie obejrzeli także pokazy taneczne. Na koniec uroczystości dzieci zaprosiły swoich gości do wspólnej zabawy; makareny, kaczuch i innych wesołych pląsów, które wywołały wiele radości zarówno na twarzach dzieci, jak i Dziadków. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci obdarowały Babcie i Dziadków własnoręcznie przygotowanymi krasnalami i pachnącymi mydełkami. Pragnę gorąco podziękować dzieciom za cudowny występ. Dziękuję również Babciom i Dziadkom za wspaniałą zabawę oraz Rodzicom za pomoc w przygotowaniu uroczystości.

Materiał: M. Wydrzyńska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Chodź, pomaluj swój świat… na zielono. Apetyczne przepisy na Dzień Szpinaku

Świętować można z różnych okazji. Boże Narodzenie jednoznacznie kojarzy się z #czerwonym barszczem i zupą grzybową, a Wielkanoc to świetny pretekst do zajadania się żurem i jajkami na tysiąc sposobów. Kalendarz jest jednak wypełniony wieloma innymi, smakowitymi datami. Wiedzieliście, że 26 marca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Szpinaku? Najwyższa pora dać temu liściastemu specjałowi zielone światło w kuchni!

(czytaj więcej)
0

Co robić z dziećmi w domu? Wspólnie pieczmy słodkości!

Co robić z dzieciakami, które więcej czasu spędzają w domu? Istnieje wiele pomysłów na to, #jak w prosty i przyjemny sposób zorganizować czas, angażując także najmłodszych. Jedną z przyjemniejszych aktywności, która pozwoli nam na działanie zespołowe, jest wspólne pieczenie słodkości – a efekty, och, będą pyszne! Oto garść inspiracji na proste w przygotowaniu i smaczne wypieki, które możemy przyrządzić wspólnie z najmłodszymi.

(czytaj więcej)
0

"Odkażanie" koronawirusa po polsku. W izolacji coraz częściej sięgamy po alkohol

Butelka wódki, kilka piw i ze dwa wina – to dla żony. Będzie na zapas” – mówi, stojąc w kolejce #w monopolowym. Ale robi to także następnego dnia… Pandemia koronawirusa i związana z nią kwarantanna staje się dla wielu Polaków pułapką. W wyniku izolacji częściej sięgają po alkohol i piją znacznie większe jego ilości. Podczas gdy np. władze departamentu Aisne w północno-wschodniej Francji wydają zakaz sprzedaży alkoholu w związku z epidemią Covid-19, w Polsce sklepy monopolowe pospiesznie i na bieżąco uzupełniają braki w asortymencie.

(czytaj więcej)
0

Miejsce relaksu i odpoczynku. Przygotuj balkon na ciepłe dni

Marzysz o własnej, zielonej enklawie, idealnym miejscu do relaksu? Brak ogrodu albo# pokaźnych rozmiarów tarasu nie musi być problemem. Coraz cieplejsza pogoda, dłuższe dni, a dodatkowo odpowiedzialne i rozsądne #zostańwdomu mogą sprzyjać liftingom balkonów.

(czytaj więcej)