Dziś mamy 18 czerwca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

10 października 2018

Dzień Głośnego Czytania i Dzień Chłopaka. Dwa święta w bibliotece

fot.powierzone

fot.powierzone

W piątek 28 września w Filii Bibliotecznej w Dębowie bibliotekarka zorganizowała zajęcia# z okazji dwóch ważnych świąt. Pierwsze to Dzień Głośnego Czytania przypadający 29 września.

Z okazji tego święta dzieciom czytał proboszcz tutejszej parafii ks. Krzysztof Wiśniewski. Nasz gość przeczytał uczestnikom bajkę i zadawał pytania dotyczące przeczytanego tekstu. Dzieci bardzo dobrze wysłuchały bajki bo znały odpowiedzi na wszystkie pytania. Druga część spotkania dotyczyła święta Dzień Chłopaka. W związku z tym Justyna Kromrych poprosiła jedną z mam aby przeczytała krótki wiersz i również zostały przygotowane krótkie pytania. Następnie przeprowadzone zostały konkurencje sportowe, za które nagradzaliśmy cukierkami. Na zakończenie dziewczynki wręczyły chłopcom wcześniej przygotowane upominki i laurki. Materiały do zajęć zostały zakupione z funduszu soleckiego , a słodycze zakupiła Gminna Biblioteka Publiczna w Sadkach. W imprezie udział wzięło 17 dzieci.

Materiał: Biblioteka Dębowo

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Dziękujemy za dodanie opinii. Niebawem pojawi się na stronie.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Baterie
od 0,90PLN
Kanapa
Szafy przesuwne
Meble łazienkowe
Meble kuchenne
Sprawdzanie geometrii kół
Sprawdzanie i regulacja ciśnienia w ogumieniu
Nowoczesny styl
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)