Dziś mamy 16 lipca 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
21 czerwca 2018

Eliminacje powiatowe zawodów „Dzielnicowy roku 2018”

foto: KPP Nakło nad Notecią

foto: KPP Nakło nad Notecią

Eliminacje powiatowe do konkursu na najlepszego dzielnicowego roku odbyły się w ostatnich dniach# w nakielskiej komendzie.

Najlepsi okazali się dzielnicowi z Nakła, sierż. szt. Krystian Jacoszek oraz st. sierż. Mariusz Lubiewski, którzy niebawem rywalizować będą w etapie wojewódzkim konkursu.

W ostatnich dniach w świetlicy nakielskiej komendy odbyły się eliminacje powiatowe XI Ogólnopolskich zawodów policjantów dzielnicowych „Dzielnicowy Roku 2018”. W pierwszym etapie zawodów o tytuł najlepszego dzielnicowego rywalizowali mundurowi pełniący służbę na stanowiskach dzielnicowych w Nakle, Szubinie, Kcyni i Mroczy.

Zadaniem dzielnicowych było rozwiązanie testu wiedzy składającego się z 40 pytań. Pytania te sprawdzały wiedzę z zakresu przepisów ogólnopolicyjnych w tym przepisów prawnych regulujących pracę dzielnicowego, pierwszej pomocy, środków przymusu bezpośredniego.

Najlepsi okazali się sierż. szt. Krystian Jacoszek oraz st. sierż. Mariusz Lubiewski, pełniący na co dzień służbę w nakielskiej komendzie. Zwycięzcy etapu powiatowego rywalizować będą z innymi dzielnicowymi w etapie wojewódzkim.

Materiał: Mł. asp. Justyna Andrzejewska Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 14 11

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Ludność, urodzenia, zgony, małżeństwa... Sprawdzamy statystyki za 2017 rok

W 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim odnotowano 20,9 tys. urodzeń żywych. #Było to o 1,1 tys. więcej niż w 2016 r. Jednocześnie wzrosła liczba zgonów. W 2017 r. zmarło 21,3 tys. osób – o 727 osób więcej niż w 2016 r.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)