Dziś mamy 5 czerwca 2020, piątek, imieniny obchodzą:

13 listopada 2018

Emocjonujące zawody. Piłkarki ręczne dały z siebie wszystko

fot. Jacek Kuliński

fot. Jacek Kuliński

W dniu 8 listopada 2018 r. w Mycielewie rozegrano Mistrzostwa Powiatu Nakielskiego w piłce ręcznej # dziewcząt. W zawodach brały udział 4 drużyny: LO Kcynia, LO Krzywousty, LO Szubin, Żegluga.

Grano systemem pucharowym. W drodze losowania w pierwszym meczu spotkały się drużyny dziewcząt z LO Kcyni i Żeglugi. Zwycięstwo odniosły Kcynianki stosunkiem 15 : 5. W drugim spotkaniu mecz rozegrały zespoły LO Szubin – LO Krzywousty, zakończył się on wynikiem 12 : 9 dla Szubina. W meczu o 3 miejsce spotkały się zespoły LO Krzywousty – Żegluga. Po bardzo zaciętej grze wygrały dziewczyny z LO Krzywousty wynikiem 9 : 8. W finale spotkały się dziewczyny z LO Kcyni i LO Szubina. Mecz zakończył się wynikiem 13 : 5 i tym samym nasze dziewczyny zostały Mistrzyniami Powiatu Nakielskiego. Awansowały do rozgrywek wojewódzkich, które odbędą się w Bydgoszczy w dniu 27 listopada 2018 r.

Kolejność miejsc:

1.  LO Kcynia

2.  LO Szubin

3.  LO Krzywousty

4.  Żegluga

Skład zespołu: Julia Milik, Agata Mika, Julia Rybak, Amelia Jurek, Zuza Jurek, Agnieszka Kubijk, Zuza Kaczmarek, Zuza Leśniewska, Julia Kant.

Opiekun zespołu – Jacek Kuliński

materiał: Jacek Kuliński

Autor nie wyraża zgody nakomentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 10 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Środowiska. Ochrona zasobów wodnych to konieczność

Kwestia dostępności wody jest obecnie jednym z największych wyzwań #dotyczących zrównoważonego rozwoju. Nie tylko w odległych zakątkach świata, ale także w Polsce. Obchodzony 5 czerwca z inicjatywy Organizacji Narodów Zjednoczonych Światowy Dzień Środowiska to dobry moment, by zastanowić się, co każdy z nas może zrobić w kontekście ochrony tego życiodajnego zasobu.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Zdrowe odżywianie podczas pracy zdalnej. Przepis na sałatkę w stylu toskańskim

Pomimo cyklicznego znoszenia obostrzeń wielu z nas wciąż pracuje w trybie #zdalnym. A to z kolei stanowi nie lada wyzwanie dla naszej codziennej diety. Inaczej bowiem komponujemy menu zabierane do firmy, inaczej podejść należy do planowania posiłków, pracując w domowym zaciszu. W obu jednak przypadkach kluczem jest zbilansowana dieta, zapewniająca siłę i energię na cały dzień intensywnej pracy.

(czytaj więcej)