Dziś mamy 27 maja 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

13 listopada 2018

Emocjonujące zawody. Piłkarki ręczne dały z siebie wszystko

fot. Jacek Kuliński

fot. Jacek Kuliński

W dniu 8 listopada 2018 r. w Mycielewie rozegrano Mistrzostwa Powiatu Nakielskiego w piłce ręcznej # dziewcząt. W zawodach brały udział 4 drużyny: LO Kcynia, LO Krzywousty, LO Szubin, Żegluga.

Grano systemem pucharowym. W drodze losowania w pierwszym meczu spotkały się drużyny dziewcząt z LO Kcyni i Żeglugi. Zwycięstwo odniosły Kcynianki stosunkiem 15 : 5. W drugim spotkaniu mecz rozegrały zespoły LO Szubin – LO Krzywousty, zakończył się on wynikiem 12 : 9 dla Szubina. W meczu o 3 miejsce spotkały się zespoły LO Krzywousty – Żegluga. Po bardzo zaciętej grze wygrały dziewczyny z LO Krzywousty wynikiem 9 : 8. W finale spotkały się dziewczyny z LO Kcyni i LO Szubina. Mecz zakończył się wynikiem 13 : 5 i tym samym nasze dziewczyny zostały Mistrzyniami Powiatu Nakielskiego. Awansowały do rozgrywek wojewódzkich, które odbędą się w Bydgoszczy w dniu 27 listopada 2018 r.

Kolejność miejsc:

1.  LO Kcynia

2.  LO Szubin

3.  LO Krzywousty

4.  Żegluga

Skład zespołu: Julia Milik, Agata Mika, Julia Rybak, Amelia Jurek, Zuza Jurek, Agnieszka Kubijk, Zuza Kaczmarek, Zuza Leśniewska, Julia Kant.

Opiekun zespołu – Jacek Kuliński

materiał: Jacek Kuliński

Autor nie wyraża zgody nakomentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 10 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)