Dziś mamy 21 lipca 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

13 listopada 2018

Emocjonujące zawody. Piłkarki ręczne dały z siebie wszystko

fot. Jacek Kuliński

fot. Jacek Kuliński

W dniu 8 listopada 2018 r. w Mycielewie rozegrano Mistrzostwa Powiatu Nakielskiego w piłce ręcznej # dziewcząt. W zawodach brały udział 4 drużyny: LO Kcynia, LO Krzywousty, LO Szubin, Żegluga.

Grano systemem pucharowym. W drodze losowania w pierwszym meczu spotkały się drużyny dziewcząt z LO Kcyni i Żeglugi. Zwycięstwo odniosły Kcynianki stosunkiem 15 : 5. W drugim spotkaniu mecz rozegrały zespoły LO Szubin – LO Krzywousty, zakończył się on wynikiem 12 : 9 dla Szubina. W meczu o 3 miejsce spotkały się zespoły LO Krzywousty – Żegluga. Po bardzo zaciętej grze wygrały dziewczyny z LO Krzywousty wynikiem 9 : 8. W finale spotkały się dziewczyny z LO Kcyni i LO Szubina. Mecz zakończył się wynikiem 13 : 5 i tym samym nasze dziewczyny zostały Mistrzyniami Powiatu Nakielskiego. Awansowały do rozgrywek wojewódzkich, które odbędą się w Bydgoszczy w dniu 27 listopada 2018 r.

Kolejność miejsc:

1.  LO Kcynia

2.  LO Szubin

3.  LO Krzywousty

4.  Żegluga

Skład zespołu: Julia Milik, Agata Mika, Julia Rybak, Amelia Jurek, Zuza Jurek, Agnieszka Kubijk, Zuza Kaczmarek, Zuza Leśniewska, Julia Kant.

Opiekun zespołu – Jacek Kuliński

materiał: Jacek Kuliński

Autor nie wyraża zgody nakomentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 10 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)