Dziś mamy 16 lipca 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
05 grudnia 2017
Komenda Powiatowa PSP w Nakle nad Notecią ostrzega

Fałszywe kontrole przeciwpożarowe w firmach. Oferują zakup sprzętu

fot. arch.

fot. arch.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Nakle n/Not. informuje, iż otrzymuje sygnały # od firm i instytucji publicznych na terenie powiatu nakielskiego o oferowaniu zakupu sprzętu przeciwpożarowego dla danej firmy w związku z rzekomą kontrolą wykonywaną przez strażaka lub powoływaniu się na Komendę Powiatową PSP w Nakle n/Not.

W związku z powyższym tut. Komenda odcina się od tego typu działań podejmowanych przez niezwiązane z PSP osoby i jednocześnie informuje, że funkcjonariusz prowadząc czynności kontrolno – rozpoznawcze w danej firmie, szkole czy instytucji publicznej informuje kontrolowanego z 7 dniowym wyprzedzeniem o dniu kontroli, natomiast zalecenia pokontrolne wydawane są w formie decyzji administracyjnej z określeniem terminu ich wykonania.

Obecnie na rynku funkcjonuje wiele firm oferujących sprzęt przeciwpożarowy, których jednym ze sposobów na pozyskanie środków finansowych jest nieuczciwe postępowanie i o tego typu wymuszeniach, godzących w wizerunek Państwowej Straży Pożarnej, poinformowano Komendę Powiatową Policji w Nakle n/Not. Ponadto zwracamy się z prośbą do osób, które otrzymały tego typu telefony z powoływaniem się na Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Nakle n/Not.

z „propozycją” kupna sprzętu przeciwpożarowego lub oznakowania ewakuacyjnego o kontakt z Komendą pod numerem telefonu 52 386 70 10 lub 52 386 70 31 w celu zweryfikowania informacji.

materiał: KP PSP Nakło n/Not.

Oceń artykuł: 0 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

    • -2 (6)

    Kcynianin , w dniu 05-12-2017 21:40:24 napisał:

    Niezmiernie przykre że PanSzaruga boi się opinii publicznej i nie wyraża zgody na komentowanie artykułów. Strach zagląda mu w oczy a nieszczerosc przerasta. Więc komentuje tutaj wszem i wobec opowiada bzdury o braku pieniędzy a iluminacja świąteczną w mieście na moje oko kosztuje ponad 20 tyś to jak to jest Panie Marku Szaruga - żeby od kłamstw Pan nos nie urusł. My mieszkańcy prosimy o publicznej przedstawienie na łamach prasy ile nas mieszkańców kosztuje iluminacja świąteczną oraz koszty montażu itp.

    odpowiedz

    pokaż odpowiedzi (2)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Pomoc drogowa
Fotopoduszka w kształcie serca
29,90PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Jadalnia / pokój dzienny
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Remonty mieszkań
Meble systemowe w kolorze Biały Wysoki Połysk
Sprawdzanie świateł
GratisPLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Ludność, urodzenia, zgony, małżeństwa... Sprawdzamy statystyki za 2017 rok

W 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim odnotowano 20,9 tys. urodzeń żywych. #Było to o 1,1 tys. więcej niż w 2016 r. Jednocześnie wzrosła liczba zgonów. W 2017 r. zmarło 21,3 tys. osób – o 727 osób więcej niż w 2016 r.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)