Dziś mamy 25 kwietnia 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

23 sierpnia 2015
A klasa, grupa II

Feralna pierwsza połowa

Aż sześć bramek stracili piłkarze GLZS-u w pierwszej połowie spotkania z Piastem Kołodziejowo. Po przerwie obraz gry zmienił się, lecz straty były zbyt duże by myśleć o choćby punkcie.

Na inaugurację rozgrywek podopieczni Krzysztofa Arndta wybrali się do Szarlej, gdzie po bramce Dawida Fajtanowskiego pokonali Zjednoczonych 1:0. Dobre spotkanie między słupkami rozegrał Adam Przybylski, którego niestety zabrakło w domowym pojedynku z Piastem.

Jego miejsce w wyjściowej jedenastce zajął Gracjan Staszewski. Jego przygoda trwała jednak tylko 45 minut, o których z pewnością jak najszybciej będzie chciał zapomnieć. Golkiper z Sadek był bezradny. Dwie bramki stracone po rzutach karnych można jeszcze usprawiedliwić, lecz cztery gole z gry przy czterech oddanych strzałach to już kiepski bilans. W efekcie do przerwy – 0:6.

Na drugą połowę Staszewskiego zmienił Szymon Burzyński, co dało spokój drużynie. Gospodarze zagrali dobre 45 minut, a ukoronowali je trafieniami Bartłomieja Gałkiewicza i Michała Maracha. Goście dorzucili jeszcze, tylko, jednego gola. – Zagraliśmy to spotkanie bez kilku zawodników. Po przerwie zaczęliśmy grać. Szkoda, bo z gry nie zasłużyliśmy na taki wynik – krótko ocenił opiekun GLZS-u.

GLZS Sadki – Piast Kołodziejowo 2:7 (0:6)
Bramki: Bartłomiej Gałkiewicz, Michał Marach

GLZS Sadki: Gracjan Staszewski (Szymon Burzyński), Marek Marach, Kamil Kaleta, Mateusz Łoboda, Michał Marach, Tomasz Hak, Dawid Fajtanowski, Dawid Chmura, Damian Lustig, Jarosław Pikul, Jarosław Kalisz