Dziś mamy 24 sierpnia 2019, sobota, imieniny obchodzą:

16 lipca 2019

Festyn Rodzinny w Samostrzelu. Zabawa przyniosła wiele radości

fot. Gmina Sadki

fot. Gmina Sadki

W dniu 13 lipca 2019 r. w Samostrzelu odbył się Festyn rodzinny. Po godzinie 15:00 Sołtys wsi # - Renata Zmarzły powitała wszystkich obecnych, życząc udanej zabawy.

Festyn był rzeczywiście udany. Dzieci do zabawy porywały dwie Animatorki. Przeprowadziły szereg gier i zabaw, w których uczestniczyły bardzo licznie i czynnie dzieci obecne na festynie.

Były dmuchańce, lody, cukrowa wata, popcorn. Panie z KGW zadbały o grillową kiełbasę, sałatki, małosolne ogórki ze smalcem, swojski chleb i ciasto. Lemoniada miała smak, jakiego już się nie spotyka, chyba że jest się na festynie w Samostrzelu. Pojawił się „goryl”, który stał się atrakcją, nie tylko dla dzieci, tego rodzinnego święta.

Od 21:00 do 24:00, już dla dorosłych, odbyła się zabawa taneczna.

Festyn rodzinny w Samostrzelu to już historia. Zatrzymane w kadrach zostały chwile, które dowodzą jak ważną rzeczą, jest wspólne świętowanie, wspólne bycie razem, integracja.

Uśmiech na twarzach dzieci i dorosłych, radość uczestników ze wspólnie spędzonego czasu, są najpiękniejszą nagroda i zapłatą dla pani Sołtys i wszystkich osób, które ten festyn przygotowały.

materiał: Gmina Sadki

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Czytniki kodów kreskowych
Sypialnia - jasny dekor i ryflowane uchwyty
Botox zmarszczki lwie
Fotokubek z łyżeczką i kolorowym wnętrzem
34,90PLN
Krzesło młodzieżowe
Sypialnia Orzech Włoski/ Czarny lub Dąb Denver
Mikrodermabrazja
Bindowanie dokumentów
od 6,00PLN
0

Mała architektura. Niewielkie elementy o dużym znaczeniu

Ogrodowe elementy dekoracyjne znajdują zastosowanie nie tylko w# przestrzeni miejskiej, ale również w indywidualnych aranżacjach wokół domu.

(czytaj więcej)
0

Nieudana podróż samolotem. Kiedy można ubiegać się o odszkodowanie?

Sezon urlopowy to czas wzmożonego ruchu lotniczego. To właśnie w tym okresie # notowanych jest najwięcej opóźnień samolotów, odwoływane są loty i zgłaszane zagubienia bagażu.

(czytaj więcej)
0

Wytwarzamy zbyt dużo CO2. Już możemy odczuć zmiany klimatu

Dwutlenek węgla (CO2) to jeden z gazów cieplarnianych, którego nadmierna emisja # przyczynia się do niepożądanych zmian klimatycznych na świecie.

(czytaj więcej)
0

Jak pielęgnować oczy noworodka? Co powinniśmy zrobić?

Tuż po urodzeniu dzieci często borykają się z zaczerwienionymi białkami oczu, podrażnionymi # spojówkami i opuchniętymi powiekami.

(czytaj więcej)