Dziś mamy 26 stycznia 2020, niedziela, imieniny obchodzą:

16 lipca 2019

Festyn Rodzinny w Samostrzelu. Zabawa przyniosła wiele radości

fot. Gmina Sadki

fot. Gmina Sadki

W dniu 13 lipca 2019 r. w Samostrzelu odbył się Festyn rodzinny. Po godzinie 15:00 Sołtys wsi # - Renata Zmarzły powitała wszystkich obecnych, życząc udanej zabawy.

Festyn był rzeczywiście udany. Dzieci do zabawy porywały dwie Animatorki. Przeprowadziły szereg gier i zabaw, w których uczestniczyły bardzo licznie i czynnie dzieci obecne na festynie.

Były dmuchańce, lody, cukrowa wata, popcorn. Panie z KGW zadbały o grillową kiełbasę, sałatki, małosolne ogórki ze smalcem, swojski chleb i ciasto. Lemoniada miała smak, jakiego już się nie spotyka, chyba że jest się na festynie w Samostrzelu. Pojawił się „goryl”, który stał się atrakcją, nie tylko dla dzieci, tego rodzinnego święta.

Od 21:00 do 24:00, już dla dorosłych, odbyła się zabawa taneczna.

Festyn rodzinny w Samostrzelu to już historia. Zatrzymane w kadrach zostały chwile, które dowodzą jak ważną rzeczą, jest wspólne świętowanie, wspólne bycie razem, integracja.

Uśmiech na twarzach dzieci i dorosłych, radość uczestników ze wspólnie spędzonego czasu, są najpiękniejszą nagroda i zapłatą dla pani Sołtys i wszystkich osób, które ten festyn przygotowały.

materiał: Gmina Sadki

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Narożnik z funkcją spania, 6 kolorów do wyboru
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Meble kuchenne - na zamówienie
Konstrukcje stalowe
Sprzedaż opon
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Czytniki kodów kreskowych
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
0

Bydgoszcz walczy o tytuł Najlepszego Europejskiego Celu Podróży

Bydgoszcz to jedyne polskie miasto nominowane do udziału w prestiżowym konkursie #o tytuł -Najlepszy Europejski Cel Podróży 2020 (European Best Destination 2020), o który ubiegają się m.in. Praga, Madryt, Wiedeń czy Rzym.

(czytaj więcej)
0

Dzień bez opakowań foliowych. Dlaczego warto z nich zrezygnować?

Na całym świecie produkowane są gigantyczne ilości odpadów. Powstające każdego roku # wyroby z tworzyw sztucznych można liczyć w milionach ton.

(czytaj więcej)
0

Ciemieniucha u niemowlaka. Po czym ją poznać i jak się jej pozbyć?

Ciemieniucha jest jedną z najczęstszych przypadłości okresu niemowlęcego. #Najczęściej pojawia się w okolicy owłosionej skóry głowy i na brwiach. Wbrew obiegowym opiniom nie jest wynikiem niedbałości rodziców o higienę maluszka. Powoduje ją zbyt intensywna praca gruczołów łojowych, które ostatecznie ulegają zaczopowaniu, a zasychający łój tworzy grubą, łuskowatą skorupkę na skórze dziecka. Co warto wiedzieć i jak sobie radzić z ciemieniuchą odpowiada położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

2019 w CEPiKu. Czas na podsumowanie roku

Niemal trzy tysiące autobusów, ponad 60 tysięcy jednośladów i # 770 tysięcy osobówek. To tylko kilka liczb pokazujących, co nowego pojawiło się w Centralnej Ewidencji Pojazdów przez cały 2019 rok.

(czytaj więcej)