Dziś mamy 26 maja 2018, sobota, imieniny obchodzą:
17 kwietnia 2018

Finał konkursu "Indeks dla Rolnika". Uczeń ZSP wykazał się duża wiedzą

fot. ZSP Samostrzel

fot. ZSP Samostrzel

12 kwietnia odbył się finał ogólnopolskiego konkursu "Indeks dla Rolnika" organizowanego #wspólnie przez Wydział Rolnictwa i Biotechnologii, Wydział Hodowli i Biologii Zwierząt Uniwersytetu Technologiczno – Przyrodniczego im J. J. Śniadeckich w Bydgoszczy oraz Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. J. Dziubińskiej w Starym Brześciu.

Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. W. Witosa w Samostrzelu reprezentował Jakub Kaniewski z kl. IV technikum rolniczego. Komisje konkursowe podkreśliły dużą rangę finału, który był trzecim etapem zmagań rolników o indeks, a oni wykazali się bardzo wysokim poziomem wiedzy. Cieszymy się z sukcesu naszego ucznia i życzymy dalszego rozwoju pasji.

materiał: A. Krusik, J. Lach

Autorzy nie wyrażają zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)