Dziś mamy 20 stycznia 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

17 kwietnia 2018

Finał konkursu "Indeks dla Rolnika". Uczeń ZSP wykazał się duża wiedzą

fot. ZSP Samostrzel

fot. ZSP Samostrzel

12 kwietnia odbył się finał ogólnopolskiego konkursu "Indeks dla Rolnika" organizowanego #wspólnie przez Wydział Rolnictwa i Biotechnologii, Wydział Hodowli i Biologii Zwierząt Uniwersytetu Technologiczno – Przyrodniczego im J. J. Śniadeckich w Bydgoszczy oraz Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. J. Dziubińskiej w Starym Brześciu.

Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. W. Witosa w Samostrzelu reprezentował Jakub Kaniewski z kl. IV technikum rolniczego. Komisje konkursowe podkreśliły dużą rangę finału, który był trzecim etapem zmagań rolników o indeks, a oni wykazali się bardzo wysokim poziomem wiedzy. Cieszymy się z sukcesu naszego ucznia i życzymy dalszego rozwoju pasji.

materiał: A. Krusik, J. Lach

Autorzy nie wyrażają zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)