Dziś mamy 15 grudnia 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

14 listopada 2019

Forum inicjatyw młodzieżowych. Już 3 grudnia

Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” serdecznie zaprasza młodzież powiatu nakielskiego# oraz przedstawicieli instytucji działających na rzecz młodych osób do wzięcia udziału w Forum Inicjatyw Młodzieżowych, które odbędzie się 3 grudnia 2019 r. w Zespole Szkół Żeglugi Śródlądowej im. kmdr. Bolesława Romanowskiego w Nakle nad Notecią w godz. 9:00 – 12:00.

Tematem przewodnim tegorocznego Forum są „Młodzi bez nienawiści”. Program Forum przewiduje poruszenie kwestii związanych z poniższą tematyką:
- „Mowa nienawiści – nie dziękuję. Mowa miłości – poproszę.” – część teoretyczna oraz warsztatowa – Powiatowa Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Nakle n. Not.;
- Odpowiedzialność karna za hejt w sieci – Komenda Powiatowa Policji w Nakle n. Not.;
- Prezentacje dobrych praktyk – Klub Sportowy LUKS Start oraz Młodzieżowa Orkiestra Dęta ZSŻŚ;
- Podsumowanie Plebiscytu „Młody Talent Krajny i Pałuk” edycja 2019 wraz z wręczeniem nagród laureatom;
- Jak możemy wspierać młodych i ich inicjatywy na obszarze powiatu nakielskiego.

Wszystkich zainteresowanych, którzy chcieliby wziąć udział w Forum, ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o potwierdzenie udziału do dnia 28.11.2019 r.
Partnerami Forum są: Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej im. kmdr. Bolesława Romanowskiego w Nakle nad Notecią, Powiatowa Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Nakle nad Notecią oraz Komenda Powiatowa Policji w Nakle nad Notecią.
Zapraszamy do udziału!

Materiał: Klaudia Andrzejewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Czekasz na paczkę od Mikołaja? Odbierz ją z mObywatelem

W emocjach i przedświątecznej gorączce można zapomnieć o wielu sprawach, a na pewno o # dowodzie osobistym. Pamiętajcie: idąc na pocztę po odbiór paczek z prezentami wystarczy telefon z aplikacją mObywatel.

(czytaj więcej)
0

Niedziele handlowe w grudniu i 2020 roku. Kiedy sklepy będą otwarte?

Dobra wiadomość dla tych, którzy nie są gotowi jeszcze na święta. Grudzień to wyjątkowy #miesiąc ze względu na to, że sklepy otwarte będą w trzy niedziele!

(czytaj więcej)
0

Świąteczny szał zakupów. Przez internet czy tradycyjnie? (sonda)

Świąteczny szał zakupowy trwa. W grudniu w sklepach panuje oblężenie, dlatego wiele #osób woli kupić np. prezenty bez wychodzenia z domu, czyli za pomocą internetu. Obie te formy mają swoje plusy i minusy. Jakie zakupy wybieracie?

(czytaj więcej)
0

Święta z kredytem lub pożyczką? Na co warto zwrócić uwagę

Okres świąteczno-noworoczny oznacza dla wielu osób spotkania z # rodziną, przyjaciółmi i znajomymi.

(czytaj więcej)