Dziś mamy 25 kwietnia 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

13 sierpnia 2018

GLZS świętuje 15 – lecie działalności. Zorganizowano okolicznościowy turniej

foto: BG

foto: BG

Kolejny klub piłkarski z naszego powiatu obchodzi w tym roku jubileusz działalności. Założony #przez Krzysztofa Arndta i Marka Żurka, Gminny Ludowy Zespół Sportowy Sadki ma już 15 lat.

Jubileusz był okazją do zorganizowania turnieju piłkarskiego, na który zaproszono zaprzyjaźnione zespoły piłkarskie. Zmagania rozgrywane na stadionie w Sadkach rozpoczęły się od grupy trampkarzy. Niestety z racji trudnych warunków atmosferycznych do rywalizacji przystąpiły tylko 2 zespoły: GLZS Sadki i Stella Białośliwie. Na boisku dominowali gospodarze i odnieśli pewne zwycięstwo, 7:0.

Dużo ciekawiej było w rywalizacji seniorów, do której przystąpiły 3 drużyny: GLZS, Skra Paterek i Iskra Zamość – Rynarzewo. Grano systemem każdy z każdym, 2 połowy po 15 minut. Po wyrównanych pojedynkach najlepsza okazała się Iskra. Piłkarze nie odnieśli żadnej porażki, ale obie wygrane zapewnili sobie dopiero w rzutach karnych. GLZS okazał się gościnny i zajął ostatnie 3 miejsce. Każda z drużyn, biorących udział w turnieju otrzymała pamiątkowy puchar.

Wręczono również nagrody indywidualne. Najlepszym piłkarzem został Arkadiusz Garczewski (Skra Paterek), natomiast bramkarzem Dawid Ozdyk (Iskra Zamość – Rynarzewo). W międzyczasie wręczono również odznaczenia z K – PZPN. Złotą odznakę za działalność na rzecz piłki nożnej w regionie otrzymali Krzysztof Arndt i Andrzej Rodzeń. Srebrną odznakę otrzymał Marek Marach.

Wyniki spotkań:
GLZS Sadki – Iskra Zamość – Rynarzewo 0:0 k 1:2
GLZS Sadki – Skra Paterek 0:1
Iskra Zamość – Rynarzewo – Skra Paterek 1:1 k 3:1

Klasyfikacja końcowa:
Iskra Zamość – Rynarzewo
Skra Paterek
GLZS Sadki

Oceń artykuł: 14 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (2)

    Werus, w dniu 15-08-2018 08:52:29 napisał:

    Jaka drużyna taki turniej

    odpowiedz

    pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Wagi sklepowe
700PLN 500PLN
Fotopuzzle z nadrukiem A4
26,90PLN
Deska elewacyjna
Fotokoszulka z nadrukiem
35,00PLN
Wypożyczalnia samochodów
Przypinka z agrafką o śr. 56mm
3,55PLN
MEBLE PIOTR PASIEKA
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)