Dziś mamy 28 października 2020, środa, imieniny obchodzą:

29 czerwca 2020

Stawiło się około 100 zawodników. Rywalizowali w duchu sportowym

fot. Leszek Jaśkowiak

fot. Leszek Jaśkowiak

Dnia 27 czerwca 2020 roku KSSK GWARD we współpracy z Starostwem# w Nakle nad Notecią przeprowadził na terenie strzelnicy sportowej w Szubinie, zawody strzeleckie w konkurencjach pistolet 9 mm centralnego zapłonu 25 m, karabin boczny zapłon 50 m, oraz strzelba.

Zawody były kwalifikowane do kalendarza P.Z.S.S , których celem jest między innymi:
• integracja środowisk
• popularyzacja strzelectwa sportowego,
• wyłonienie najlepszych zawodników i zespołów

W zawodach wzięło udział około 100 osób w komunikacie są osoby które posiadają licencje zawodnicze, strzelców którzy zaciekle, lecz w sportowym duchu rywalizowali ze sobą. Najlepsze wyniki osiągnęli:

Karabin 5.6mm 50m
Ptasznik Jerzy - GWARD Kwidzyn - 99
Mierwiński Rafał - ZAWISZA Bydgoszcz - 98
Fijołek Mateusz - GWARD Kwidzyn – 98

Pistolet 9mm 25m
Fijołek Mateusz - GWARD Kwidzyn - 63
Brzykcy Robert - GWARD Kwidzyn -63
Godawa Piotr - GWARD Kwidzyn -62

Strzelba
Czaja Przemysław -TE Inowrocław -2.31
Nowicki Dawid - GWARD Kwidzyn - 3.51
Godawa Piotr - GWARD Kwidzyn - 4.60

Wyniki pozostałych zawodników są w komunikacie w Polskim Związku Strzelectwa Sportowego i na stronie KSSK GWARD na portalach internetowych, społecznościowych.

Na zakończenie wręczono pamiątkowe dyplomy, koszulki z logotypem GWARD oraz „puchary” organizator zapewnił dla wszystkich ciepły posiłek - kiełbaska z grilla.

Zapraszamy na kolejne zawody na strzelnicę sportową w Szubinie 18.lipca 2020 r konkurencja pistolet , karabin, strzelba zachęcamy wszystkich do udziału w nich.


Materiał: Leszek Jaśkowiak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 5
Pliki do pobrania
27,06 2020 r rezultaty_ KSSK_GWARD.pdf

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Światowy Dzień bez Samochodu. Zamiast auta wybierz rower!

W dniu dzisiejszym obchodzimy Światowy# Dzień bez Samochodu. Jest to idealny czas, aby do pracy zamiast samochodem pojechać rowerem albo autobusem.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Makaronu. Można stworzyć z niego proste i pyszne dania

Jesienne weekendy to doskonała okazja do szukania nowych pomysłów na wspólne spędzenie #czasu w domowym zaciszu. W najbliższą niedzielę nie trzeba będzie ich szukać, ponieważ 25 października obchodzimy Światowy Dzień Makaronu. To świetny pretekst, aby zaangażować wszystkich domowników w przygotowanie prostego i smacznego dania. Wystarczy 5 składników i odrobina czasu. Potrzebni będą też oczywiście miłośnicy makaronu. A takich na pewno nie brakuje, prawda?

(czytaj więcej)