Dziś mamy 21 lipca 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

12 czerwca 2018

Gimnazjalisto, zapraszamy cię do szkół prowadzonych przez powiat nakielski!!!

fot. Maksim Šmeljov

fot. Maksim Šmeljov

POWIAT NAKIELSKI jest organem prowadzącym dla 12 jednostek oświatowych, w tym 7 ogólnodostępnych, które czekają na głodnych wiedzy i chętnych przeżycia ciekawych przygód uczniów.

Nasze szkoły są placówkami z tradycjami, biorącymi jednak pod uwagę potrzeby rynku pracy i konieczność przygotowania młodzieży do studiów na renomowanych uczelniach. Kształcimy młodzież w innowacyjnych zawodach, wspierając się bogatą bazą dydaktyczną, nowoczesnymi technologiami nauczania i dobrze wyposażonymi warsztatami szkolnymi. Wysoką jakość kształcenia gwarantuje doświadczona i wykwalifikowana kadra, co przekłada się na zdawalność i wyniki egzaminów zewnętrznych, często przewyższających średnią wojewódzką i krajową. 

We wszystkich szkołach odbywają się ciekawe zajęcia pozalekcyjne, stwarzające możliwość spędzania czasu wolnego w sposób kreatywny i nietuzinkowy, np. sportowe, taneczne, muzyczne, teatralne, żeglarskie itp. Realizowane są projekty unijne, dzięki którym placówki wyposażane są w nowe technologie, a uczniowie mogą rozwijać  swoje zdolności i pasje oraz zdobywać dodatkowe kwalifikacje.

Podróże kształcą, dlatego też, w większości szkół ogólnodostępnych prowadzona jest uczniowska wymiana międzynarodowa,
która gwarantuje możliwość poszerzania umiejętności językowych, poznawanie kultur innych krajów i nawiązywanie znajomości z rówieśnikami z zagranicy.

Zapraszamy na stronę naboru elektronicznego https://naklonadnotecia.edu.com.pl/

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)