Dziś mamy 14 listopada 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

30 października 2019

"Halloween Party" w Radziczu. Dzieci odbyły podróż po słodycze

fot. GBP w Sadkach

fot. GBP w Sadkach

25 X Świetlica Wesoły Zakątek oraz filia biblioteczna w Radziczu jak co roku # zorganizowały zabawę halloweenową.

Licznie przybyłe dzieci najpierw wyruszyły do okolicznych domostw w poszukiwaniu słodyczy, następnie na sali świetlicy odbyła się zabawa z licznymi konkursami.

Między innymi przechodni kapelusz czarownicy - dzieci przekazywany sobie kapelusz w trakcie trwania muzyki. To dziecko, które miało w rękach kapelusz gdy muzyka ucichła - odpadło z zabawy.

Następnie dzieci w grupach układały kości szkieletora. Grupa, która pierwsza poprawnie ułożyła papierowe kości zwyciężyła. Dzieci próbowały również odgadnąć przy pomocy zmysłu dotyku co znajduje się w starszym pudełku.

Na koniec odbyła się parada, w której dzieci pokazywały w pełnej krasie swe z trudem zaprojektowane stroje halloweenowe. Najciekawsze zostały nagrodzone upominkiem oraz dyplomem.

Wszystkie dzieci świetnie się bawiły. Zebrały mnóstwo słodyczy, za które dziękujemy mieszkańcom Radzicza. Do zobaczenia za rok

materiał: Karolina Narloch

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mężczyźni wydadzą na święta Bożego Narodzenia średnio o 500 zł więcej niż kobiety

1722 zł – średnio tyle pieniędzy przeznaczymy w tym roku na święta Bożego Narodzenia.# Co ciekawe, mężczyźni wydadzą przeciętnie ok. 2000 zł, podczas gdy kobiety – ok. 1500 zł. Najdroższe święta będą miały osoby trzydziestokilkuletnie. Zobacz, co jeszcze wynika z badania Barometr Providenta.

(czytaj więcej)
0

Jak przygotować się do porodu. Położna radzi

Nacięcie krocza to zabieg chirurgiczny zwany również epizjotomią, który w naszym kraju# jest bardzo popularny i wykonywany podczas porodu. Polska jest jednym z nielicznych krajów, gdzie w wielu placówkach wykonuje się ten zabieg rutynowo.

(czytaj więcej)
0

Co piąty uczeń nałogowo korzysta ze smartfona. Niepokojące dane

Niepokój, zdenerwowanie, problemy z koncentracją i uczucie przeciążenia nadmiarem informacji,# przy jednoczesnym braku wystarczającego wsparcia ze strony rodziców – taki obraz polskich nastolatków w sieci wyłania się z badania „Młodzi Cyfrowi” przeprowadzonego przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg i Uniwersytet Gdański, we współpracy z firmami LIBRUS i PCG Edukacja.

(czytaj więcej)
0

Ciepło, zdrowo i bezpiecznie. Czy Twój dom jest gotowy na nadejście zimy?

Okres poprzedzający zimę w naszej szerokości geograficznej związany jest z krótkimi dniami#, ochłodzeniem i wszechobecną szarością. Dlatego warto poszukać pozytywnych aspektów takiej pogody. To idealny czas, aby bez wyrzutów sumienia rozpocząć kilkumiesięczny rytuał spędzania wieczorów w wygodnym dresie, z kubkiem gorącej herbaty, czytając książkę czy oglądając ulubiony serial. Zanim zaczniemy w pełni korzystać z jesienno-zimowej aury warto zadbać o odpowiedni mikroklimat w domu i przygotować go na nadejście naprawdę mroźnych miesięcy.

(czytaj więcej)