Dziś mamy 27 czerwca 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

06 czerwca 2019

IV Streetball w Staszicu. Nie brakowało sportowych emocji

fot. pow.

fot. pow.

Dnia 29 maja 2019 roku na hali widowiskowo-sportowej przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych # im. Stanisława Staszica w Nakle nad Notecią odbyły się IV Międzyszkolne Mistrzostwa o Puchar Dyrektora w koszykówce chłopców “Streetball”.

Przed pierwszymi meczami nauczyciel wychowania fizycznego Michał Stachowski przywitał wszystkie drużyny i dokonał oficjalnego otwarcia zawodów.

Do rozgrywek przystąpiły cztery drużyny: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Władysława Łokietka w Lubaszczu wraz z opiekunem Andrzejem Nowickim, Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej im. kmdr. Bolesława Romanowskiego z Krzysztofem Gillem, I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego z Maciejem Janke oraz gospodarz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica z Michałem Stachowskim.

Grano systemem "każdy z każdym" do 16 punktów. Drużyny składały się z 3 zawodników z jednym rezerwowym. Przed ostatnim meczem podczas przerwy przeprowadzono Konkurs Rzutów za 3 pkt. w którym nie zabrakło emocji. Poniżej przedstawiamy kolejność rozgrywanych meczów, ogólną klasyfikację rozgrywek i wyniki konkursu "trójek".

Wyniki:
I LO Nakło – ZSP Staszic 16:9
ZSŻŚ Nakło – ZSP Lubaszcz 16:6
ZSŻŚ Nakło – ZSP Staszic 15:16
I LO Nakło – ZSP Lubaszcz 17:5
ZSP Staszic – ZSP Lubaszcz 16:5
ZSŻŚ Nakło – I LO Nakło 12:16

Końcowa Klasyfikacja:
1. I LO Nakło
2. ZSP Staszic Nakło
3. ZSŻŚ Nakło
4. ZSP Lubaszcz

Do konkursu przystąpili wszyscy chętni zawodnicy. Każdy z zapisanych wykonywał trzy rzuty do kosza sprzed linii rzutów za 3 pkt. Po pierwszej kolejce przeprowadzono dogrywkę, w której wyłoniono najlepszego rzucającego - Wojciecha Balcer z ZSP Staszic. Drużyny otrzymały z rąk Wicedyrektor Magdaleny Gapińskiej okolicznościowe puchary i pamiątkowe dyplomy.

Dziękujemy za przybycie i widzimy się za rok!

Organizatorem i sędzią zawodów był Michał Stachowski.

materiał: Michał Stachowski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 2 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)