Dziś mamy 27 czerwca 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

21 grudnia 2018

I LO im. B. Krzywoustego. Justyna Talarczyk stypendystką Prezesa Rady Ministrów

fot. pow

fot. pow

14 grudnia 2018 roku zostały oficjalnie wręczone Stypendia Prezesa Rady Ministrów. Uroczystość # odbyła się w Urzędzie Wojewódzkim w Bydgoszczy i prowadził ją Kujawsko – Pomorski Kurator Oświaty Marek Gralik.

Stypendium  przyznaje się uczniom, który otrzymał promocję z wyróżnieniem i uzyskują przy tym najwyższą średnią ocen w szkole.   Wśród wyróżnionych była również uczennica I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Krzywoustego w Nakle nad Notecią Justyna Talarczyk. Justyna jest uczennicą klasy III politechnicznej. W bieżącym roku szkolnym przystąpi do egzaminu maturalnego.

Gratulujemy dotychczasowych sukcesów i życzymy powodzenia na maturze. 

materiał: Paweł Darul

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu   

Oceń artykuł: 153 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)