Dziś mamy 26 kwietnia 2019, piątek, imieniny obchodzą:

31 października 2018

Jak jeść i być zdrowym. Spotkanie z dietetykiem

fot. pow

fot. pow

Dnia 29.10.2018 r. młodzież naszej szkoły miała okazję uczestniczyć w spotkaniu z dietetykiem.

Pani Magdalena Grabarska z nakielskiego Natur House, w bardzo ciekawy i rzeczowy sposób przedstawiła zasady racjonalnego żywienia. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony uczniów jak i obecnych nauczycieli.

Myślę, że pani Magdalena swoją wiedzą i elokwencją rozwiała wszelkie wątpliwości ,a zarazem  skłoniła do refleksji nad indywidualnym sposobem odżywiania oraz  zachęciła do prowadzenia zdrowego trybu życia.

Materiał: Pedagog szkolny Renata Łabich

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 7

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)