Dziś mamy 28 marca 2020, sobota, imieniny obchodzą:

23 lutego 2020

Jednostka podsumowała działalność w minionym roku. Wręczono odznaki

fot. pow.

fot. pow.

W sobotę 22 lutego w świetlicy wiejskiej w Jadwiżynie odbyło się zebranie #sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej w Jadwiżynie. Otwarcia zebrania, a później wybrany na przewodniczącego, dokonał prezes OSP druh Jacek Borzych.

W tak ważnym wydarzeniu dla Jednostki, jakim jest podsumowanie jej całorocznej działalności, nie mogło zabraknąć gości. Na zabranie przybył przedstawiciel Komendy Powiatowej PSP kpt. Bartosz Walkowiak. Ważną częścią zebrania było wręczenie odznak Młodzieżowej Drużynie Pożarniczej oraz wyróżnienie strażaków za największą liczbę wyjazdów do działań oraz aktywny udział w życiu Jednostki.

W trakcie dyskusji poruszono temat zbliżającej się 70 rocznicy powstania OSP i związanej z tym uroczystości oraz odrestaurowania wozu konno-traktorowego. Po odczytaniu sprawozdań z działalności OSP, udzielono jednogłośnie absolutorium Zarządowi Ochotniczej Straży Pożarnej w Jadwiżynie za 2019 rok.

Materiał: powierzony

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Fotoobrazy na płótnie
od 48,50PLN
Botox
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Meble kuchenne
Stół z blatem szklanym + krzesła
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Makijaż ślubny
Lakiernictwo
0

Chodź, pomaluj swój świat… na zielono. Apetyczne przepisy na Dzień Szpinaku

Świętować można z różnych okazji. Boże Narodzenie jednoznacznie kojarzy się z #czerwonym barszczem i zupą grzybową, a Wielkanoc to świetny pretekst do zajadania się żurem i jajkami na tysiąc sposobów. Kalendarz jest jednak wypełniony wieloma innymi, smakowitymi datami. Wiedzieliście, że 26 marca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Szpinaku? Najwyższa pora dać temu liściastemu specjałowi zielone światło w kuchni!

(czytaj więcej)
0

Co robić z dziećmi w domu? Wspólnie pieczmy słodkości!

Co robić z dzieciakami, które więcej czasu spędzają w domu? Istnieje wiele pomysłów na to, #jak w prosty i przyjemny sposób zorganizować czas, angażując także najmłodszych. Jedną z przyjemniejszych aktywności, która pozwoli nam na działanie zespołowe, jest wspólne pieczenie słodkości – a efekty, och, będą pyszne! Oto garść inspiracji na proste w przygotowaniu i smaczne wypieki, które możemy przyrządzić wspólnie z najmłodszymi.

(czytaj więcej)
0

"Odkażanie" koronawirusa po polsku. W izolacji coraz częściej sięgamy po alkohol

Butelka wódki, kilka piw i ze dwa wina – to dla żony. Będzie na zapas” – mówi, stojąc w kolejce #w monopolowym. Ale robi to także następnego dnia… Pandemia koronawirusa i związana z nią kwarantanna staje się dla wielu Polaków pułapką. W wyniku izolacji częściej sięgają po alkohol i piją znacznie większe jego ilości. Podczas gdy np. władze departamentu Aisne w północno-wschodniej Francji wydają zakaz sprzedaży alkoholu w związku z epidemią Covid-19, w Polsce sklepy monopolowe pospiesznie i na bieżąco uzupełniają braki w asortymencie.

(czytaj więcej)
0

Wspólne gotowanie może być super zabawą. Zaangażuj w nie swoją rodzinę

Gotowanie może być fantastycznym sposobem na oderwanie się od przyziemnych spraw związanych z# pracą lub pomysłem na spędzenie czasu w gronie najbliższych. Zwłaszcza, gdy okoliczności nie sprzyjają wychodzeniu z mieszkania.

(czytaj więcej)