Dziś mamy 25 marca 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

07 kwietnia 2018

Kolejna odsłona Targów Edukacyjnych. Dużym zainteresowaniem cieszyły się pokazy

fot. powierzone

fot. powierzone

6. kwietnia 2018 r. już po raz jedenasty uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów mieli okazję wziąć # udział w Targach Edukacyjnych, które zorganizował Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Samostrzelu.

Mogli oni zapoznać się z ofertą edukacyjną  szkół Powiatu Nakielskiego. Z dużym zainteresowaniem spotkała się oferta ZSP  w Samostrzelu, które kształci uczniów w kierunkach technicznych: weterynaria, architektura krajobrazu, rolnictwo, a także w Branżowej Szkole I Stopnia, umożliwiającej naukę w wybranym zawodzie.

Przybyli tego dnia do Samostrzela liczni goście, gimnazjaliści i ich rodzice poznali z bliska specyfikę szkoły, pracownie przedmiotów zawodowych oraz wziąć udział w wielu pokazach umiejętności weterynaryjnych, rolniczych, florystycznych, fryzjerskich, stolarskich i kulinarnych. Jak co roku, dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz groomerski (strzyżenie psa), wystawa nowoczesnego sprzętu rolniczego i woliera z bażantami. Targom towarzyszyła miła atmosfera i duże zainteresowanie młodzieży. Warto podkreślić, że stało się to dzięki niezwykłemu zaangażowaniu uczniów, którzy w pełni udowodnili, że kierunek, który wybrali jest ich prawdziwą pasją.

materiał: Małgorzata Ciechanowska/red.

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 11 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)