Dziś mamy 17 lipca 2018, wtorek, imieniny obchodzą:
07 kwietnia 2018

Kolejna odsłona Targów Edukacyjnych. Dużym zainteresowaniem cieszyły się pokazy

fot. powierzone

fot. powierzone

6. kwietnia 2018 r. już po raz jedenasty uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów mieli okazję wziąć # udział w Targach Edukacyjnych, które zorganizował Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Samostrzelu.

Mogli oni zapoznać się z ofertą edukacyjną  szkół Powiatu Nakielskiego. Z dużym zainteresowaniem spotkała się oferta ZSP  w Samostrzelu, które kształci uczniów w kierunkach technicznych: weterynaria, architektura krajobrazu, rolnictwo, a także w Branżowej Szkole I Stopnia, umożliwiającej naukę w wybranym zawodzie.

Przybyli tego dnia do Samostrzela liczni goście, gimnazjaliści i ich rodzice poznali z bliska specyfikę szkoły, pracownie przedmiotów zawodowych oraz wziąć udział w wielu pokazach umiejętności weterynaryjnych, rolniczych, florystycznych, fryzjerskich, stolarskich i kulinarnych. Jak co roku, dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz groomerski (strzyżenie psa), wystawa nowoczesnego sprzętu rolniczego i woliera z bażantami. Targom towarzyszyła miła atmosfera i duże zainteresowanie młodzieży. Warto podkreślić, że stało się to dzięki niezwykłemu zaangażowaniu uczniów, którzy w pełni udowodnili, że kierunek, który wybrali jest ich prawdziwą pasją.

materiał: Małgorzata Ciechanowska/red.

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 11 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Ludność, urodzenia, zgony, małżeństwa... Sprawdzamy statystyki za 2017 rok

W 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim odnotowano 20,9 tys. urodzeń żywych. #Było to o 1,1 tys. więcej niż w 2016 r. Jednocześnie wzrosła liczba zgonów. W 2017 r. zmarło 21,3 tys. osób – o 727 osób więcej niż w 2016 r.

(czytaj więcej)
0

Dziś Światowy Dzień Emoji. Wyobrażasz sobie bez nich komunikację?

W kalendarzu znajdziemy wiele dziwnych świąt, o których na co dzień nawet nie #pomyślimy. Tymczasem dzisiaj swoje święto obchodzą emoji - co to takiego?

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)