Dziś mamy 19 listopada 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

03 listopada 2019

Kolejne kilometry do remontu. Wybrano wykonawcę

fot. archiwum

fot. archiwum

Droga powiatowa między Liszkowem a Sadkami jest# systematycznie remontowana. Zarząd Dróg Powiatowych wybrał wykonawcę, który wyremontuje następny jej odcinek.

W ubiegłym roku część drogi powiatowej Liszkowo - Sadki została już wyremontowana. Ponad 4 kilometrowy odcinek udało się wyremontować dzięki dofinansowaniu z województwa w wysokości miliona 742 tys. zł. Wykonawcą była firma Redon z Nakła. Niedawno ogłoszono przetarg na kolejny etap remontu tej drogi, tym razem między Liszkówkiem a Radziczem.

Za kwotę ponad 2 mln 770 tys. zł zostanie przebudowany odcinek o długości ponad trzech kilometrów. Na ten cel powiat otrzymał dofinansowanie z Fudnuszu Dróg Samorządowych w wysokości miliona 714 tys. zł. Remont ma zostać zakończony w połowie lipca przyszłego roku.

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Siłownia
Bindowanie dokumentów
od 6,00PLN
Sypialnia - jasny dekor i ryflowane uchwyty
Meble pokojowe
Metkownice
od 179PLN
Test amortyzatorów
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Szczotki do włosów tytanowe Termix
0

Mężczyźni wydadzą na święta Bożego Narodzenia średnio o 500 zł więcej niż kobiety

1722 zł – średnio tyle pieniędzy przeznaczymy w tym roku na święta Bożego Narodzenia.# Co ciekawe, mężczyźni wydadzą przeciętnie ok. 2000 zł, podczas gdy kobiety – ok. 1500 zł. Najdroższe święta będą miały osoby trzydziestokilkuletnie. Zobacz, co jeszcze wynika z badania Barometr Providenta.

(czytaj więcej)
0

Jak przygotować się do porodu. Położna radzi

Nacięcie krocza to zabieg chirurgiczny zwany również epizjotomią, który w naszym kraju# jest bardzo popularny i wykonywany podczas porodu. Polska jest jednym z nielicznych krajów, gdzie w wielu placówkach wykonuje się ten zabieg rutynowo.

(czytaj więcej)
0

Co piąty uczeń nałogowo korzysta ze smartfona. Niepokojące dane

Niepokój, zdenerwowanie, problemy z koncentracją i uczucie przeciążenia nadmiarem informacji,# przy jednoczesnym braku wystarczającego wsparcia ze strony rodziców – taki obraz polskich nastolatków w sieci wyłania się z badania „Młodzi Cyfrowi” przeprowadzonego przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg i Uniwersytet Gdański, we współpracy z firmami LIBRUS i PCG Edukacja.

(czytaj więcej)
0

Ciepło, zdrowo i bezpiecznie. Czy Twój dom jest gotowy na nadejście zimy?

Okres poprzedzający zimę w naszej szerokości geograficznej związany jest z krótkimi dniami#, ochłodzeniem i wszechobecną szarością. Dlatego warto poszukać pozytywnych aspektów takiej pogody. To idealny czas, aby bez wyrzutów sumienia rozpocząć kilkumiesięczny rytuał spędzania wieczorów w wygodnym dresie, z kubkiem gorącej herbaty, czytając książkę czy oglądając ulubiony serial. Zanim zaczniemy w pełni korzystać z jesienno-zimowej aury warto zadbać o odpowiedni mikroklimat w domu i przygotować go na nadejście naprawdę mroźnych miesięcy.

(czytaj więcej)