Dziś mamy 3 czerwca 2020, środa, imieniny obchodzą:

03 listopada 2019

Kolejne kilometry do remontu. Wybrano wykonawcę

fot. archiwum

fot. archiwum

Droga powiatowa między Liszkowem a Sadkami jest# systematycznie remontowana. Zarząd Dróg Powiatowych wybrał wykonawcę, który wyremontuje następny jej odcinek.

W ubiegłym roku część drogi powiatowej Liszkowo - Sadki została już wyremontowana. Ponad 4 kilometrowy odcinek udało się wyremontować dzięki dofinansowaniu z województwa w wysokości miliona 742 tys. zł. Wykonawcą była firma Redon z Nakła. Niedawno ogłoszono przetarg na kolejny etap remontu tej drogi, tym razem między Liszkówkiem a Radziczem.

Za kwotę ponad 2 mln 770 tys. zł zostanie przebudowany odcinek o długości ponad trzech kilometrów. Na ten cel powiat otrzymał dofinansowanie z Fudnuszu Dróg Samorządowych w wysokości miliona 714 tys. zł. Remont ma zostać zakończony w połowie lipca przyszłego roku.

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szampon wiśniowy do włosów farbowanych Joanna 1l
15PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Zestaw wypoczynkowy na stelażu drewnianym
Test amortyzatorów
Nowoczesny styl
Perfekcyjne wygładzenie zniszczonych włosów!
Fale radiowe - przeciwzmarszczkowe
Remonty mieszkań
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Zdrowe odżywianie podczas pracy zdalnej. Przepis na sałatkę w stylu toskańskim

Pomimo cyklicznego znoszenia obostrzeń wielu z nas wciąż pracuje w trybie #zdalnym. A to z kolei stanowi nie lada wyzwanie dla naszej codziennej diety. Inaczej bowiem komponujemy menu zabierane do firmy, inaczej podejść należy do planowania posiłków, pracując w domowym zaciszu. W obu jednak przypadkach kluczem jest zbilansowana dieta, zapewniająca siłę i energię na cały dzień intensywnej pracy.

(czytaj więcej)