Dziś mamy 23 października 2021, sobota, imieniny obchodzą:

22 września 2021

Kolejne kreatywne spotkanie w bibliotece. Panie wykonały chwosty

fot. Justyna Kromrych z Filii Bibliotecznej w Dębowie

fot. Justyna Kromrych z Filii Bibliotecznej w Dębowie

W poniedziałek, 20 września w Filii Bibliotecznej w Dębowie odbyło się# kolejne spotkanie Stowarzyszenia "Kreatywni dla Dębowa i okolic".

Na początku naszego spotkania ustaliłyśmy co będziemy robić na kolejnych zajęciach. Uczestniczki ustaliły, że coś z drewna ozdabiać metodą decoupage i biżuteria - tzw. sutasz.

Na poniedziałkowych warsztatach panie wykonywały że sznurka bawełnianego chwosty. Są to takie małe ozdoby, które możemy wykorzystać jako przywieszka do łańcuszka, jako breloczek lub kolczyki.

Udział w spotkaniu brało 8 pań.

Materiał: Justyna Kromrych z Filii Bibliotecznej w Dębowie

Autor nie wyraża zgody na komentowanie. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Gęsina na talerzu. Narodowe Święto Niepodległości

Listopad nieodłącznie wiąże się z dumnym celebrowaniem# Narodowego Święta Niepodległości. W naszym województwie udało się zbudować tradycję oficjalnych obchodów w połączeniu z rodzinnymi spotkaniami przy stole i serwowaną na nich gęsiną jako głównym daniem. Rozpoczynamy kampanię ,,Kujawsko-pomorska gęsina na świętego Marcina”.

(czytaj więcej)
0

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się – wynika z# badań psychologa dra Pawła Atroszko. Stosunkowo bardziej narażone są kobiety. Problem dotyka też dzieci, które "znajdują się pod ogromną presją nieustannej nauki pod testy i niepopełniania błędów".

(czytaj więcej)
0

Umowa na wesele. Na te szczegóły musisz zwrócić uwagę

Jak wynika z danych BIQdata.pl, w 2020 r. zawarto w# Polsce 145 tys. Małżeństw. To o 20% mniej niż rok wcześniej. Wiele Par Młodych przełożyło wesele w związku z sytuacją pandemiczną. W jej efekcie zmienił się także sposób planowania wesel - z długoterminowego na krótkoterminowy, ograniczający się do 2-4 miesięcy. Nadal jednak organizacja wesela to zwykle spore przedsięwzięcie, w które zaangażowanych jest wiele podmiotów. By się w tym wszystkim nie pogubić, warto spisywać umowy. Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)