Dziś mamy 20 czerwca 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

15 maja 2024

Kolejne spotkanie DKK. Czytelniczki były wzruszone

fot. GBP Sadki

fot. GBP Sadki

W piątek, 26 kwietnia w Filii Bibliotecznej# w Dębowie odbyło się kolejne spotkanie DKK. Tym razem panie omawiały powieść obyczajową z wątkiem wojennym. Wybrałyśmy książkę autorstwa Eweliny Klimko pod tytułem "Czerwony pamiętnik".

Jest to powieść o Emilii i jej babci. Kobieta całe swoje życie spisała w pamiętniku , który  skrywa wiele tajemnic między innymi jak poznała dziadka i wiele innych Powieść ukazała też że babcia Michalina była bibliotekarką  w okresie wojennym  Więcej tajemnic  poznacie czytając ta powieść. Nasze czytelniczki były wzruszone.

Materiał: Joanna Brzozowska / GBP Sadki

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 8

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wspólne ćwiczenia przeciwkryzysowe. Współdziałanie służb

16 czerwca 2024 r. 8 Kujawsko-Pomorska Brygada# Obrony Terytorialnej szkoliła się wspólnie z Państwową i Ochotniczą Strażą Pożarną. Celem ćwiczeń w miejscowości Wielgie było zgrywanie działań służb w ramach zarządzania kryzysowego na wypadek klęski żywiołowej. W działaniach uczestniczyli przedstawiciele samorządu lokalnego razem z Wójtem Gminy.

(czytaj więcej)
0

Dwudziesta szósta wędrówka. Na uczestników czekał pyszny posiłek

Dzisiejszą wędrówkę w większości maszerowaliśmy w korycie #Rokitki. 20 uczestników rozpoczęło wędrówkę a 19 ukończyło. Jedna osoba musiała się wycofać ze względu na rozklejenie się obuwia.

(czytaj więcej)
0

Grillowa patera, czyli obiad na grillu dla rodziny i przyjaciół. Sprawdź!

Macie zamiar zorganizować grillową ucztę? Takie #spotkania z obfitością dań i smaków są teraz bardzo popularne, zarówno w restauracjach, jak na prywat-nych imprezach. Dzielcie się jedzeniem, kosztujcie, a przed wszystkim dobrze się bawcie!

(czytaj więcej)