Dziś mamy 30 września 2022, piątek, imieniny obchodzą:

12 sierpnia 2022

Kolizja volvo z oplem. Policja szuka świadków

Policjanci z nakielskiego zespołu ds. wykroczeń poszukują świadków # kolizji, do jakiej doszło na trasie Szubin-Nakło. W zdarzeniu udział brało volvo i opel.


Do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów osobowych: volvo i opla, doszło w dniu 13 lipca br. na trasie Szubin – Nakło w rejonie miejscowości Wieszki.

Wstępnie wiadomo, że kierujący volvo jadąc w stronę Nakła wyprzedzał kolumnę pojazdów. W tym samym czasie kierowca jednego z wyprzedzanych aut – opla, również rozpoczął wyprzedzanie, jednak nie upewnił się co do możliwości bezpiecznego wykonania tego manewru i uderzył w volvo.

Po krótkiej chwili kierujący oplem odjechał w stronę Nakła.

Osoby, które widziały zdarzenie i są w stanie pomóc funkcjonariuszom w wyjaśnieniu jego przebiegu proszone są o kontakt z prowadząca czynności mł. asp. Ewą Komasińską z zespołu ds. wykroczeń. Kontaktować można się też pod numerem telefonu 47 75 29 275.

materiał: kom. Justyna Andrzejewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.


Oceń artykuł: 3 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

„Toksyczna agentura”. Bezpieka i jej tajni współpracownicy

Kolejna książka doktora Adama Węsierskiego pt. #„Toksyczna agentura”, t. 3, Toruń 2022, która prezentuje ponad 200 biogramów TW komunistycznego aparatu bezpieczeństwa oraz ich szkodliwość.

(czytaj więcej)
0

Czym ogrzejemy domy zimą? Perspektywy cenowe surowców energetycznych

Nagły wrześniowy spadek temperatur sprawił, że jednym z kluczowych# tematów stała się kwestia bezpieczeństwa energetycznego. Rządzący uspokajają, że nie zabraknie energii elektrycznej ani ciepła dla odbiorców indywidualnych. Z kolei eksperci alarmują, że węgla opałowego – z którego to korzystają głównie elektrownie i elektrociepłownie miejskie do wytworzenia energii cieplnej – nie wystarczy, a jeśli zostanie pozyskany, może być niskiej jakości. Czy społeczeństwu grożą częste wyłączenia energii i galopująca podwyżka cen?

(czytaj więcej)
0

"Bezpieczeństwo energetyczne nie ma ceny". Rozmowa z Jerzym Gawędą

Od kilku miesięcy mówi się o kryzysie energetycznym w Europie. Wysokie #ceny energii, surowców, problem z dostępem do nich jest niezwykle ważny i trudny. O możliwościach jego rozwiązania rozmawiamy z Jerzym Gawędą, radnym Sejmiku Wojewózdtwa Kujawsko-Pomorskiego z klubu radnych PiS.

(czytaj więcej)