Dziś mamy 25 marca 2023, sobota, imieniny obchodzą:

01 lutego 2023

Kolizja z udziałem dwóch samochodów. Działania służb (aktualizacja)

fot. Archiwum

fot. Archiwum

W środę, 1 lutego przed przejściem dla pieszych w Sadkach doszło do kolizji drogowej z udziałem dwóch samochodów osobowych.

Zdarzenie miało miejsce przy ul. Wyrzyskiej około godz. 13.30. Działania straży polegały na usuwaniu płynów eksploatacyjnych po kolizji oraz zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Na szczęście nikomu nic się nie stało i nie było potrzeby wzywania karetki pogotowia. Na miejsce skierowano funkcjonariuszy z Posterunku Policji w Sadkach.

Wstępne ustalenia Policji:
- Kierujący fordem fiesta nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go seata i najechał na tył tego auta. Uczestnicy zdarzenia nie doznali poważniejszych obrażeń ciała, kierujący byli trzeźwi – poinformowała kom. Justyna Andrzejewska, oficer prasowy  KPP Nakło nad Notecią. - Sprawca kolizji, 33-letni mieszkaniec Szczecina, został pouczony - dodała.

Oceń artykuł: 0 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    MAX, w dniu 04-02-2023 08:32:45 napisał:

    A gdzie człek z pod cmentarza interesujący się moja proteza

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Personalizowane zaproszenia na I komunię świętą
4,00PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
0

Jak przechowywać mięso i wędliny? Pamiętajmy o kilku zasadach

Właściwe przechowywanie mięsa i wędlin to niezwykle istotna kwestia, mająca ogromny wpływ# nie tylko na smak produktów, ale przede wszystkim na obecność niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów. Zatem jeśli chcemy jeść pewne i świeże produkty mięsne, powinniśmy pamiętać o kilku zasadach dotyczących przechowywania.

(czytaj więcej)
0

Miesiąc Świadomości Endometriozy. Jak radzić sobie z chorobą?

Marzec już od 30 lat jest obchodzony na całym świecie jako miesiąc świadomości endometriozy. #W przypadku wielu kobiet endometrioza jest chorobą, która znacząco wpływa na ich codzienne funkcjonowanie. Z pewnością warto poświęcić czas na zrozumienie tego powszechnego, ale często niezrozumiałego schorzenia, które może powodować m.in. bolesne i ciężkie miesiączki, a także problemy z płodnością. Co zrobić, by po pierwsze rozpoznać objawy choroby, a następnie radzić sobie z nią tak, by mimo wszystko móc cieszyć się życiem i swoją kobiecością? Jest kilka sposobów.

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)
0

Warto zadbać o odpowiednią dietę. Nie powinno zabraknąć jajek i warzyw

Z dnia na dzień robi się cieplej, a natura wraca do życia. Po zimowych miesiącach chętnie #zwiększamy aktywność na świeżym powietrzu, co stanowi często spore wyzwanie dla naszego organizmu. Aby dobrze wejść w wiosenny czas, warto zadbać o odpowiednią dietę, w której na pewno nie powinno zabraknąć warzyw i jajek.

(czytaj więcej)