Dziś mamy 20 lutego 2019, środa, imieniny obchodzą:

01 września 2018

Komisja Rewizyjna prześwietli wydatki na promocję. Radni chcą kontroli

fot. KM

fot. KM

Podczas ostatniej sesji Rady Gminy Sadki podjęto #uchwałę w sprawie zlecenia Komisji Rewizyjnej Rady Gminy przeprowadzenia kontroli wydatków z budżetu gminy na promocję.

Jak poinformowała przewodnicząca Rady Barbara Gajewska, najpierw zwrócono się w normalnym trybie o informacje, jak wydawane są pieniądze - Do tego mamy pełne prawa - mówiła. Jednak, mimo że są to środki publiczne, wystąpiły trudności z uzyskaniem informacji - Jak zwykle pod górkę - skomentowała Barbara Gajewska - W związku z tym przyjęliśmy drogę, którą możemy dojść do sprawdzenia tych wydatków i stąd właśnie uchwała dla Komisji Rewizyjnej o zbadanie, jak wydatkowane są te pieniądze - informowała.

Zgodnie z uchwałą komisja przeprowadzi kontrolę do dnia 13 września i efekty przedstawi na następnej sesji Rady Gminy. Za przyjęciem uchwały było 13 radnych, 1 osoba była przeciwna.

Oceń artykuł: 2 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (13) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (14)

  Sadkowianin Jeden, w dniu 01-09-2018 19:34:04 napisał:

  no i się wreszcie dowiemy, dlaczego w Sadkach tak mało wybudowano w ostatnim czasie dróg, chodników, miejsc dla seniorów, czemu nie rozbudowano przedszkola,. Niech żyje promocja i oprawa, BRAWA DLA KRÓLA MANIPULACJI (WYKŁADOWCY NA UNIWERSYTECIE 3 WIEKU W NAKLE) MYŚLAŁ ŻE PODBIŁ SADKI ŚWIECIDEŁKAMI, A TU ZONK. PANIE GRZ.... UFAMY PANU

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • -3 (13)

  Sadkkowianin Jeden, w dniu 01-09-2018 19:39:52 napisał:

  Panie Grz..nie jest jeszcze za późno

  odpowiedz

  • 4 (16)

  rozbawiona, w dniu 01-09-2018 23:03:25 napisał:

  Walka przed wyborami trwa, pewnie znowu będzie pudło ;) Radni widzę nie odpuszczają do końca.

  odpowiedz

  • -2 (18)

  Przypadek, w dniu 01-09-2018 23:46:54 napisał:

  Będzie nie będzie a śniadania w swoim towarzystwie to tez promocja?

  odpowiedz

  • 5 (27)

  Obserwator , w dniu 02-09-2018 01:37:27 napisał:

  Czy promocja to śniadania w karczmach w Bydgoszczy w godzinach pracy, karnety na basenach, kije golfowe z logo Sadek do zabawy w gabinetach urzędowych, utrzymanie osobistej fotografki itp.?

  odpowiedz

  • 4 (16)

  Lola nie z przedszkola, w dniu 02-09-2018 15:59:30 napisał:

  Chyba sie komus pomieszalo , kiedy wybudowano wiecej drog i chodnikow na terenie gminy jak teraz ? Czy uwazacie tez ze karnet na basen to luksus na ktory wojta nie stac ? Zastanowcie sie co wypisujecie

  odpowiedz

  • -4 (12)

  Anka, w dniu 02-09-2018 18:22:49 napisał:

  Lola ty sie nadajesz tylko do przeczkola!

  odpowiedz

  • -2 (12)

  Piotr, w dniu 02-09-2018 23:01:27 napisał:

  Lola piszesz bzdury, dowiedz się lepiej gdzie przebywa i co robi wójt w gozinach pracy urzędu i czy robi to w ramach promocji?

  odpowiedz

  • 1 (3)

  PM, w dniu 05-09-2018 17:41:23 napisał:

  W takim małym grajdołku, każdy kto by nie dowodził Gminą, zawsze pewnej grupie się nie spodoba. Ludzie więcej tolerancji, bo się pozabijacie kiedy nadarzy się okazja.Patrzmy na siebie z większym szacunkiem dla drugiego człowieka. Nie wszyscy musimy być równi, możemy się różnić i to też jest piękne.

  odpowiedz

  • 0 (6)

  Tosia, w dniu 05-09-2018 17:52:13 napisał:

  Proponuję p.Basię i p. Andrzeja wysłać na b. odległą wyspę bez biletu powrotnego i może zrobiliby wreszcie coś mądrego. Bo tu tylko psują i skłócają ludzi. A Gminna Rada ile by zyskała. Powodzenia

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Produkty instax
od 37,90PLN
Sypialnia w ciemnym, orzechowym kolorze
Sprawdzanie zawieszenia pojazdu
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Szczotka elektryczna z jonizacją Fox Red Hot
175PLN 140PLN
Meble młodzieżowe systemowe
Remonty mieszkań
Fotoobrazy na płótnie
od 48,50PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)