Dziś mamy 26 lipca 2021, poniedziałek, imieniny obchodzą:

13 stycznia 2021

Konkurs Boże Narodzenie w obiektywie dobiegł końca. Zobacz najlepsze zdjęcia

Nadszedł czas wyników konkursu fotograficznego.

Nasz bożonarodzeniowy konkurs miał swobodną formułę. Warunek był jeden - zdjęcia musiały być związane ze Świętami Bożego Narodzenia. Wśród nadesłanych fotek nie brakowało portretów, fotografii zwierząt oraz świątecznych ozdób.

Spośród nadesłanych fotografii internauci wybrali dziesięć według nich najlepszych zdjęć, a my pod okiem redakcyjnego jury uhonorowaliśmy atrakcyjnymi nagrodami trzy z nich. Dodatkowo redakcja przyznała dwie nagrody pocieszenia.

I miejsce: Patrycja Masiak "Mikołaj z szaloną Śnieżynką"

II mijesce: Agata Petrich "Dziecko tworzy magię świąt"

III miejsce: Paulina Sztejka "Choinkowa moc"

Nagrody pocieszenia otrzymują:

- Justyna Majzon "Samuel - Mini Mikołajek" 

- Natalia Malikowska "Czekając na prezenty"

 

Przypomnijmy nagrodami przeznaczonymi dla laureatów są:

I miejsce - Aparat Fujifilm Instax Mini sponsorowany przez firmę Fobit ul. Dąbrowskiego 28 w Nakle nad Notecią

II miejsce - bon podarunkowy o wartości 200 zł do wykorzystania w Sklepie Medycznym "Zdrowie", ul. Kazimierza Wielkiego 16 w Nakle nad Notecią

 

III miejsce - bon podarunkowy o wartości 100 zł do wykorzystania w Strefie Urody Donaty Mazur ul. Świerkowa 1 w Występie.

 

Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie.

Oceń artykuł: 23 63

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Pandemia ma też pozytywne strony? Wyniki badania mogą szokować

Czwarta fala zakażeń Covid-19 stoi u drzwi, coraz więcej# państw prośbą i groźbą stara się przekonywać opierających się przed szczepieniami obywateli. Może opór to po części efekt przekonania, że pandemia nie jest taka straszna? W badaniu zrealizowanym dla Rejestru Dłużników BIG InforMonitor co szósty Polak mówi, że nie doświadczył żadnych negatywnych skutków pandemii. Według co czwartej dorosłej osoby pandemia przyniosła tyle samo następstw pozytywnych, co negatywnych, są też nieliczni, którzy dostrzegają więcej plusów sytuacji. Inaczej uważa połowa społeczeństwa.

(czytaj więcej)
0

Remontują zamek w Świeciu. Cenny zabytek odzyskuje dawny wygląd

W czternastowiecznym zamku krzyżackim# w Świeciu nad Wisłą od roku trwają intensywne prace, dzięki którym ten cenny zabytek odzyskuje dawny wygląd. Oprócz niezbędnych remontów odtwarzane są także detale architektoniczne budynku.

(czytaj więcej)
0

Co musisz wiedzieć o ZOL i ZPO? Z jakich specjalistów możesz skorzystać?

ZOL, czyli zakład opiekuńczo-leczniczy, i ZPO#, czyli zakład pielęgnacyjno-opiekuńczy, to miejsca, do których pacjent trafia, żeby odzyskać sprawność

(czytaj więcej)
0

Dobra zabawa i spora oszczędność. Wakacje z Kartą Dużej Rodziny

Wakacje to czas, kiedy chętnie korzystamy z różnego# rodzaju rozrywek oferowanych np. przez parki wodne, parki rozrywki czy sale zabaw. Odwiedzamy też muzea, galerie sztuki, parki zoologiczne. Warto pamiętać, że wiele z nich oferuje zniżki dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny. To dobra zabawa i spora oszczędność!

(czytaj więcej)