Dziś mamy 26 lipca 2021, poniedziałek, imieniny obchodzą:

03 listopada 2020

Konkurs dla dzieci z gęsią w roli głównej. Do wygrania bony zakupowe

Fot. Andrzej Goiński

Fot. Andrzej Goiński

Tradycją dorocznej akcji ,,Kujawsko-pomorska gęsina na świętego Marcina” są konkursy #dla mieszkańców regionu. Jednym z nich jest cieszący się zawsze ogromnym zainteresowaniem konkurs plastyczny dla dzieci, z atrakcyjnymi nagrodami. Sprawdź zasady jego tegorocznej odsłony.

Tytuł konkursu plastycznego to ,,Gęś w roli głównej”. Przewodnim motywem prac powinna być właśnie gęś, autorom nie stawiamy żadnych dodatkowych wymagań. Tworząc swoje dzieła młodzi artyści mogą puścić wodze fantazji.

W konkursie oceniane będą prace plastyczne dzieci wykonane dowolną techniką, jednak powinny to być prace płaskie (wyklejanki i wydzieranki są dopuszczalne pod warunkiem ścisłego przylegania wszystkich elementów do płaszczyzny kartki), maksymalny format pracy to A3. Jeden uczestnik może przesłać tylko jedną pracę.

Prace plastyczne prosimy przesyłać od 26 października do 6 listopada na adres:

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, plac Teatralny 2, 87-100 Toruń, pokój 219 z dopiskiem ,,Konkurs plastyczny gęsina”.

Do zgłoszenia należy dołączyć zgodę rodziców lub opiekunów. Prace bez dołączonego formularza zgody nie mogą być ocenione. Na odwrotnej stronie pracy prosimy podać dane kontaktowe (imię, nazwisko dziecka, szkołę i klasę w których się uczy, telefon do rodzica/opiekuna).

Regulamin konkursu

Autorów najlepszych prac nagrodzimy bonami zakupowymi do wykorzystania w sklepach z artykułami dla dzieci i młodzieży. Bony zostaną przesłane na adresy domowe laureatów. W tym roku ze względu na panujące obostrzenia epidemiczne nie planujemy uroczystości wręczenia nagród.

Materiał: Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego

Oceń artykuł: 8 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • -1 (5)

  dzik zaszczuty, w dniu 03-11-2020 10:58:32 napisał:

  Gęsi, jakie ładne ptaki, malujmy je, kochajmy, przytulajmy drogie dzieci a potem na obiadek je wp.....y. Co za idiotyczny konkurs

  odpowiedz

  • -1 (5)

  dymek, w dniu 03-11-2020 12:23:58 napisał:

  Do wygrania spotkanie z towarzyszem Czarnkiem, spotkanie będzie miało na celu wychowanie w duchu kato-pedo-bolszewickiej ideologii

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Skup i sprzedaż części
Meble kuchenne
Meble młodzieżowe systemowe
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Meble pokojowe
Gabinet / jadalnia / pokój dzienny
MEBLE PIOTR PASIEKA
Pokój dzienny/ jadalnia/ sypialnia/ biuro
0

Pandemia ma też pozytywne strony? Wyniki badania mogą szokować

Czwarta fala zakażeń Covid-19 stoi u drzwi, coraz więcej# państw prośbą i groźbą stara się przekonywać opierających się przed szczepieniami obywateli. Może opór to po części efekt przekonania, że pandemia nie jest taka straszna? W badaniu zrealizowanym dla Rejestru Dłużników BIG InforMonitor co szósty Polak mówi, że nie doświadczył żadnych negatywnych skutków pandemii. Według co czwartej dorosłej osoby pandemia przyniosła tyle samo następstw pozytywnych, co negatywnych, są też nieliczni, którzy dostrzegają więcej plusów sytuacji. Inaczej uważa połowa społeczeństwa.

(czytaj więcej)
0

Remontują zamek w Świeciu. Cenny zabytek odzyskuje dawny wygląd

W czternastowiecznym zamku krzyżackim# w Świeciu nad Wisłą od roku trwają intensywne prace, dzięki którym ten cenny zabytek odzyskuje dawny wygląd. Oprócz niezbędnych remontów odtwarzane są także detale architektoniczne budynku.

(czytaj więcej)
0

Co musisz wiedzieć o ZOL i ZPO? Z jakich specjalistów możesz skorzystać?

ZOL, czyli zakład opiekuńczo-leczniczy, i ZPO#, czyli zakład pielęgnacyjno-opiekuńczy, to miejsca, do których pacjent trafia, żeby odzyskać sprawność

(czytaj więcej)
0

Dobra zabawa i spora oszczędność. Wakacje z Kartą Dużej Rodziny

Wakacje to czas, kiedy chętnie korzystamy z różnego# rodzaju rozrywek oferowanych np. przez parki wodne, parki rozrywki czy sale zabaw. Odwiedzamy też muzea, galerie sztuki, parki zoologiczne. Warto pamiętać, że wiele z nich oferuje zniżki dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny. To dobra zabawa i spora oszczędność!

(czytaj więcej)