Dziś mamy 29 marca 2024, piątek, imieniny obchodzą:

31 stycznia 2018

Konkursy ogłoszone. Kto zastąpi obecnych dyrektorów?

Zgodnie z zapowiedziami, Zarząd Powiatu Nakielskiego ogłosił konkursy na stanowiska #dyrektorów kilku szkół w powiecie nakielskim, dla których starostwo jest organem prowadzącym.

29 stycznia zarząd podjął stosowane uchwały. Ogłoszono konkursy na stanowiska dyrektorów: Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej im. kmdr. Bolesława Romanowskiego w Nakle, Zespołu Szkół Specjalnych w Szubinie, Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego im. Ireny Sendlerowej w Samostrzelu, a także Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Władysława Łokietka w Lubaszczu i Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Nakle.

W trzech pierwszych placówkach nabory ogłoszono ze względu na kończącą się pięcioletnią kadencję obecnych dyrektorów.

Natomiast, jeżeli chodzi o ZSP „Staszic” i ZSP Lubaszcz, jak już wcześniej informowaliśmy, obecni dyrektorzy zrezygnowali z pełnionych funkcji. Michał Hopfinger złożył rezygnację 3 stycznia. Jak czytamy w uchwale, zaproponowany przez niego termin zakończenia pełnienia funkcji z dniem 31 stycznia 2018 r. nie zyskał aprobaty Zarządu Powiatu Nakielskiego. Z zachowaniem trzymiesięcznego okresu wypowiedzenia, Michał Hopfinger przestanie być dyrektorem 30 kwietnia. Natomiast dyrektor ZSP w Lubaszczu, Dalila Szarszewska rezygnację złożyła w dniu 28 grudnia i swoją pracę w szkole na tym stanowisku zakończy 31 marca.

Chętni kandydaci na wszystkie konkursy swoje dokumenty składać mogą do 19 lutego w Starostwie Powiatowym w Nakle.

Oceń artykuł: 11 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (6) Zgłoś naruszenie zasad

    • 11 (25)

    dyrektor, w dniu 31-01-2018 12:42:51 napisał:

    Skąd te nagłe rezygnacje dyrektorów? Czyżby współpraca zen starostą Miłowskim była aż tak trudna?

    odpowiedz

    pokaż odpowiedzi (2)
    • -1 (11)

    Nakielanin, w dniu 31-01-2018 18:01:23 napisał:

    Czytaj ze zrozumieniem idioto

    odpowiedz

    • 8 (22)

    Obserwator, w dniu 31-01-2018 18:12:52 napisał:

    Nie wszystkim dyrektorom pasuje swoista "Polska powiatowa" zależności i układów.

    odpowiedz

    • -1 (1)

    Franek , w dniu 05-02-2018 22:32:27 napisał:

    Brawo

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!



LOKALNY HIT

Kubek biały ze zdjęciem
24,90PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Budowa magazynów
0

Prawo pocztowe. Prezydent podpisał nowelizację ustawy

Ustawa umożliwia przekazanie Poczcie Polskiej# 2,052 mld zł dotacji na finansowanie kosztu netto obowiązku świadczenia usług powszechnych w latach 2021-2024 r.

(czytaj więcej)
0

Dzisiaj Wielki Piątek. Czas smutku, żałoby i skupienia

Wielki Piątek jest czasem powagi, smutku, żałoby i skupienia#. W kościele tego dnia nie odprawia się mszy św., tylko ma miejsce wieczorna Liturgia Męki Pańskiej. Najważniejszym jej elementem jest adoracja krzyża. Wierni podchodzą do krucyfiksu, przyklękają i symbolicznym ucałowaniem wyrażają przyjęcie odkupienia Jezusa. Liturgię wielkopiątkową kończy przeniesienie Najświętszego Sakramentu z ciemnicy do tak zwanego Grobu Pańskiego upamiętniającego złożenie do grobu ciała Chrystusa. Grób Pański stanowi ważny element Wielkiego Piątku i jego przygotowywanie jest szczególnie polskim zwyczajem. W grobach tych są często symbole narodowe oraz nawiązania i aluzje do aktualnych wydarzeń oraz problemów społecznych.

(czytaj więcej)
0

Społeczne sadzenie lasu. Akcja żołnierzy Obrony Terytorialnej

27 marca kujawsko-pomorscy Terytorialsi z kompanii #dowodzenia, 81 batalionu lekkiej piechoty z Torunia, 83 batalionu lekkiej piechoty z Grudziądza oraz pracownicy cywilni RON wraz Dowódcą 8. Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej płk Marcinem Dojasiem w ramach kolejnej udanej współpracy Brygady z leśnikami wzięli udział w akcji społecznego sadzenia lasu.

(czytaj więcej)
0

Pod Bydgoszczą wylądowało UFO? Tajemniczy spodek pod lasem

- To spodek obcej cywilizacji, UFO, a może to jakieś urządzenie szpiegowskie# z innego kraju? - spekulują mieszkańcy Tarkowa Dolnego w powiecie bydgoskim na widok dziwnego pojazdu, który stanął na jednej z łąk pod lasem w powiecie bydgoskim.

(czytaj więcej)