Dziś mamy 16 października 2019, środa, imieniny obchodzą:

08 lipca 2019

Konsultacje w sprawie rozwoju wsi. Rozmawiano o przyszłych strategiach

fot. KPUW w Bydgoszczy

fot. KPUW w Bydgoszczy

Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy 1 lipca gościł uczestników regionalnego spotkania w ramach # konsultacji publicznych strategii zrównoważonego rozwoju wsi, rolnictwa i rybactwa 2030.

W spotkaniu wzięli udział m.in. Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi Ryszard Zarudzki oraz wicewojewoda Józef Ramlau.

Wszystkich zgromadzonych w sali im. Bydgoskiego Marca 1981 r. przywitał wicewojewoda kujawsko-pomorski Józef Ramlau.

- Cieszę się, że jesteśmy w gronie tych, którzy tak bardzo zabiegali o to, aby spotkania w ramach konsultacji publicznych strategii zrównoważonego rozwoju wsi, rolnictwa i rybactwa 2030 się odbywały. Pamiętajmy, że dobrze przygotowana strategia to ta, która jest skonstruowana od ogółu do szczegółu - powiedział wicewojewoda.

Wiceminister rolnictwa i rozwoju wsi z zadowoleniem mówił o spotkaniach, które jak dotąd się odbyły.

- Strategia jest jednym z elementów tej układanki, która nas kierunkuje, co będziemy realizować i jak będziemy realizować. Rolnicy są ciekawi projektów, a my mamy je przygotowane. Mam przyjemność zakomunikować, że te spotkania to także sukces frekwencyjny. Rolnicy przychodzą na spotkania, bo wspólnie z nami chcą rozmawiać na temat zrównoważonego rozwoju wsi, rolnictwa i rybactwa - zakończył wiceminister Ryszard Zarudzki.

Konsultacje trwały do 2 lipca. Do tej pory przybierały one różne formy: od indywidualnych, za pomocą formularzy internetowych, do publicznych rozmów i dyskusji podczas spotkań z zainteresowanymi.

materiał: Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Meble kuchenne
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Lakiernictwo
Jadalnia / pokój dzienny
Krzesło młodzieżowe
Drukarka filskalna Novitus DEONe
2290 nettoPLN
Fotopoduszka w kształcie serca
30,00PLN
Deska elewacyjna
0

Bezpieczna droga do celu. Wybieramy materiał na modne i funkcjonalne schody

Zarówno w przestrzeniach publicznych, jak i tych przydomowych schody to codzienny widok.# Ich obecność zawdzięczamy zwykle ukształtowaniu terenu, które sprawia, że zastosowanie płaskiej nawierzchni nie jest możliwe. Aby spełniały swoją funkcję, były bezpieczne, a do tego niezwykle atrakcyjne wizualnie powinny zostać wykonane z przeznaczonych do tego okładzin. Jaki materiał spisze się w tym przypadku najlepiej?

(czytaj więcej)
0

Wyprawa z naszym pupilem. Jak bezpiecznie i komfortowo podróżować samolotem

Domowe zwierzęta coraz częściej traktowane są jako pełnoprawni członkowie rodzin.# Oznacza to, że podróżują z nami na wakacje czy dłuższe, zagraniczne wyjazdy do pracy. Choć transport psa lub kota drogą lotniczą nie jest już dziś wielkim kłopotem, musimy pamiętać o kilku ważnych kwestiach.

(czytaj więcej)
0

Polecony z urzędu przyjdzie elektronicznie. Zupełnie za darmo

Rząd przyjął projekt ustawy o doręczeniach elektronicznych.# Oznacza to, że osoby, które będą chciały, od 2021 roku będą mogły odbierać i wysyłać korespondencję poleconą z urzędu bez konieczności chodzenia na pocztę.

(czytaj więcej)
0

Problemy emocjonalne kobiet w ciąży. Co warto wiedzieć?

Ciąża i oczekiwanie na dziecko to jeden z najważniejszych etapów w # życiu kobiety.

(czytaj więcej)