Dziś mamy 17 lipca 2019, środa, imieniny obchodzą:

08 lipca 2019

Konsultacje w sprawie rozwoju wsi. Rozmawiano o przyszłych strategiach

fot. KPUW w Bydgoszczy

fot. KPUW w Bydgoszczy

Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy 1 lipca gościł uczestników regionalnego spotkania w ramach # konsultacji publicznych strategii zrównoważonego rozwoju wsi, rolnictwa i rybactwa 2030.

W spotkaniu wzięli udział m.in. Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi Ryszard Zarudzki oraz wicewojewoda Józef Ramlau.

Wszystkich zgromadzonych w sali im. Bydgoskiego Marca 1981 r. przywitał wicewojewoda kujawsko-pomorski Józef Ramlau.

- Cieszę się, że jesteśmy w gronie tych, którzy tak bardzo zabiegali o to, aby spotkania w ramach konsultacji publicznych strategii zrównoważonego rozwoju wsi, rolnictwa i rybactwa 2030 się odbywały. Pamiętajmy, że dobrze przygotowana strategia to ta, która jest skonstruowana od ogółu do szczegółu - powiedział wicewojewoda.

Wiceminister rolnictwa i rozwoju wsi z zadowoleniem mówił o spotkaniach, które jak dotąd się odbyły.

- Strategia jest jednym z elementów tej układanki, która nas kierunkuje, co będziemy realizować i jak będziemy realizować. Rolnicy są ciekawi projektów, a my mamy je przygotowane. Mam przyjemność zakomunikować, że te spotkania to także sukces frekwencyjny. Rolnicy przychodzą na spotkania, bo wspólnie z nami chcą rozmawiać na temat zrównoważonego rozwoju wsi, rolnictwa i rybactwa - zakończył wiceminister Ryszard Zarudzki.

Konsultacje trwały do 2 lipca. Do tej pory przybierały one różne formy: od indywidualnych, za pomocą formularzy internetowych, do publicznych rozmów i dyskusji podczas spotkań z zainteresowanymi.

materiał: Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Meble pokojowe
Meble systemowe Dąb Sonoma/ Biały Połysk
Drukarki fiskalne Innova
3443PLN PROMOCJAPLN
MEBLE PIOTR PASIEKA
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Fotokubek magiczny
29,90PLN
Pokój dzienny / jadalnia/ pokój młodzieżowy
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)