Dziś mamy 16 grudnia 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

01 grudnia 2019

Kostiumowy Bal Andrzejkowy. Czas upłynął na zabawie, tańcach i wróżbach

fot. Aneta Rózga

fot. Aneta Rózga

26 listopada w sali widowiskowej UG w Sadkach odbył się zorganizowany przez #Gminną Bibliotekę Publiczną w Sadkach i dofinansowany z budżetu GKRPA w Sadkach- „Kostiumowy Bal Andrzejkowy”.

Dzieci przy rytmach muzyki spędziły na zabawie i tańcach radosne dwie godziny. By tradycji mogło stać się zadość, nie zapomnieliśmy również o wróżbach, które przygotowane zostały przez wychowanki Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Samostrzelu. Imię przyszłej żony lub męża już nie będzie stanowiło żadnej tajemnicy, również wykonywany w przyszłości zawód nie będzie już nam spędzał snu z powiek. Dzięki wspaniałej oprawie muzycznej zapewnionej przez DJ-a oraz animatorów z firmy „Nie pękaj” z Paterka, dzieci wraz z rodzicami mogły spędzić wieczór w wyśmienitych humorach.

Każdy bal nie może obyć się bez Królowej i Króla balu. Komisja wytypowała dwie osoby, które swoją dobrą zabawą przyciągnęły wzrok jury. Bal obfitował w różnego typu niespodzianki, ale największym zainteresowaniem cieszyły się maskotki. Miś, Chase czy Pikachu przyniosły dzieciom nieopisaną radość oraz dały możliwość zrobienia zdjęcia z bohaterami swoich ulubionych bajek.

W tym miejscu chcemy podziękować wszystkim za pomoc i czas potrzebny do zorganizowania tak dużej dla nas imprezy. Dziękujemy dzieciom oraz rodzicom za tak liczny udział oraz za dobrą zabawę. Zapraszamy na kolejne imprezy organizowane przez GBP w Sadkach

Materiał: Aneta Rózga

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Wypożyczalnia samochodów
Fotokubek z kolorowym uchwytem w kształcie serca
24,90PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Bindowanie dokumentów
od 6,00PLN
Meble na wymiar: szafy przesuwne
0

Czekasz na paczkę od Mikołaja? Odbierz ją z mObywatelem

W emocjach i przedświątecznej gorączce można zapomnieć o wielu sprawach, a na pewno o # dowodzie osobistym. Pamiętajcie: idąc na pocztę po odbiór paczek z prezentami wystarczy telefon z aplikacją mObywatel.

(czytaj więcej)
0

Niedziele handlowe w grudniu i 2020 roku. Kiedy sklepy będą otwarte?

Dobra wiadomość dla tych, którzy nie są gotowi jeszcze na święta. Grudzień to wyjątkowy #miesiąc ze względu na to, że sklepy otwarte będą w trzy niedziele!

(czytaj więcej)
0

Świąteczny szał zakupów. Przez internet czy tradycyjnie? (sonda)

Świąteczny szał zakupowy trwa. W grudniu w sklepach panuje oblężenie, dlatego wiele #osób woli kupić np. prezenty bez wychodzenia z domu, czyli za pomocą internetu. Obie te formy mają swoje plusy i minusy. Jakie zakupy wybieracie?

(czytaj więcej)
0

Święta z kredytem lub pożyczką? Na co warto zwrócić uwagę

Okres świąteczno-noworoczny oznacza dla wielu osób spotkania z # rodziną, przyjaciółmi i znajomymi.

(czytaj więcej)