Dziś mamy 15 grudnia 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

13 listopada 2019

Kradzież gotówki z mieszkania. Poszukiwani świadkowie zdarzenia

fot. archiwum

fot. archiwum

Policjanci z szubińskiego komisariatu szukają osób, które mogą pomóc w # ustaleniu sprawczyń kradzieży gotówki z mieszkania w miejscowości Studzienki Długoszyn.

Policjanci z komisariatu w Szubinie prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie kradzieży pieniędzy z mieszkania w miejscowości Studzienki Długoszyn, która miała miejsce 18 października br. około godz. 13.20.

Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, do mieszkania pokrzywdzonej, pod pretekstem sprzedaży dresów, weszły dwie kobiety o ciemnej karnacji. Po ich wyjściu seniorka zorientowała się, że zginął jej portfel z gotówką. Złodziejki odjechały z miejsca prawdopodobnie oplem koloru zielonego.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc policjantom w ustaleniu personaliów sprawczyń kradzieży, proszone są o kontakt z prowadzącą postępowanie sierż. szt. Barbarą Skupniewicz. W sprawie kontaktować można się również telefonicznie pod numerami: 52 391 16 42 lub 52 391 16 00.

materiał: podkom. Justyna Andrzejewska - KPP Nakło

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Czekasz na paczkę od Mikołaja? Odbierz ją z mObywatelem

W emocjach i przedświątecznej gorączce można zapomnieć o wielu sprawach, a na pewno o # dowodzie osobistym. Pamiętajcie: idąc na pocztę po odbiór paczek z prezentami wystarczy telefon z aplikacją mObywatel.

(czytaj więcej)
0

Niedziele handlowe w grudniu i 2020 roku. Kiedy sklepy będą otwarte?

Dobra wiadomość dla tych, którzy nie są gotowi jeszcze na święta. Grudzień to wyjątkowy #miesiąc ze względu na to, że sklepy otwarte będą w trzy niedziele!

(czytaj więcej)
0

Świąteczny szał zakupów. Przez internet czy tradycyjnie? (sonda)

Świąteczny szał zakupowy trwa. W grudniu w sklepach panuje oblężenie, dlatego wiele #osób woli kupić np. prezenty bez wychodzenia z domu, czyli za pomocą internetu. Obie te formy mają swoje plusy i minusy. Jakie zakupy wybieracie?

(czytaj więcej)
0

Święta z kredytem lub pożyczką? Na co warto zwrócić uwagę

Okres świąteczno-noworoczny oznacza dla wielu osób spotkania z # rodziną, przyjaciółmi i znajomymi.

(czytaj więcej)