Dziś mamy 16 lipca 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
22 czerwca 2018

Kryminalni zatrzymali kolejną osobę podejrzaną o uprawę konopi

foto: archiwum

foto: archiwum

Kryminalni z Nakła zatrzymali 22-latka, u którego w pokoju zabezpieczyli susz oraz ujawnili rosnący# w donicy krzak konopi.

Podejrzany usłyszał zarzuty za posiadanie niedozwolonych środków i ich uprawę. Grożą mu 3 lata więzienia. Policjanci z nakielskiego wydziału kryminalnego, który zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, przy współpracy z mundurowymi z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy ustalili personalia kolejnej osoby, która miała parać się uprawą konopi. Ustalenia te sprawdzili wczoraj (20.06.18).

Podczas przeszukania jednego z mieszkań w gminie Mrocza, w pokoju zajmowanym przez 22-latka policjanci zabezpieczyli woreczek strunowy z drobną ilością suszu, który po badaniach okazał się marihuaną, a także rosnący w donicy krzak konopi.

Właściciel zabronionych środków został zatrzymany i dowieziony do komendy, gdzie policjanci przedstawili mu zarzut za posiadanie oraz uprawę środków odurzających. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii podejrzanemu grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Karę dla 22-latka wymierzy sąd.

Materiał: Mł. asp. Justyna Andrzejewska Oficer prasowy KPP Naklo nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Ludność, urodzenia, zgony, małżeństwa... Sprawdzamy statystyki za 2017 rok

W 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim odnotowano 20,9 tys. urodzeń żywych. #Było to o 1,1 tys. więcej niż w 2016 r. Jednocześnie wzrosła liczba zgonów. W 2017 r. zmarło 21,3 tys. osób – o 727 osób więcej niż w 2016 r.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)