Dziś mamy 20 lutego 2019, środa, imieniny obchodzą:

22 czerwca 2018

Kryminalni zatrzymali kolejną osobę podejrzaną o uprawę konopi

foto: archiwum

foto: archiwum

Kryminalni z Nakła zatrzymali 22-latka, u którego w pokoju zabezpieczyli susz oraz ujawnili rosnący# w donicy krzak konopi.

Podejrzany usłyszał zarzuty za posiadanie niedozwolonych środków i ich uprawę. Grożą mu 3 lata więzienia. Policjanci z nakielskiego wydziału kryminalnego, który zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, przy współpracy z mundurowymi z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy ustalili personalia kolejnej osoby, która miała parać się uprawą konopi. Ustalenia te sprawdzili wczoraj (20.06.18).

Podczas przeszukania jednego z mieszkań w gminie Mrocza, w pokoju zajmowanym przez 22-latka policjanci zabezpieczyli woreczek strunowy z drobną ilością suszu, który po badaniach okazał się marihuaną, a także rosnący w donicy krzak konopi.

Właściciel zabronionych środków został zatrzymany i dowieziony do komendy, gdzie policjanci przedstawili mu zarzut za posiadanie oraz uprawę środków odurzających. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii podejrzanemu grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Karę dla 22-latka wymierzy sąd.

Materiał: Mł. asp. Justyna Andrzejewska Oficer prasowy KPP Naklo nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)